Засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та законності

 19 липня 2016 року під головуванням Володимира Танцюри відбулося засідання постійної комісії районої ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності. Відповідно до порядку денного депутати обговорили два проекти рішень районної ради:  про внесення змін до регламенту Тальнівськоїрайонної ради та про внесення змін до рішення районної ради «Про утворення постійних комісій районної ради, обрання їх голів та персонального складу».

  З інформацією по даних питання виступив керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Карпук, який проінформував, що відповідно до статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з 23 лютого 2016 року запроваджено  поіменне голосування при прийнятті рішень районної ради. Всі результати голосування тепер повинні у день проведення сесії публікуватися на сайті ради і зберігатися там необмежений час. Також вони повинні надаватися на запит згідно з законом про доступ до публічної інформації.

   Крім того наголосив, що відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» кожен депутат зобов’язаний  входити до складу  постійних комісій чи інших органів утворених радою. Врахуваши, що депутат районної ради Шевченко М.В. достроково припинив повноваження депутата ради, виникла потреба внести зміни до складу постійної комісії  районної ради з соціальних та гуманітарних питань, виключивши зі складу комісії Шевченка М.В. та включивши депутата районної ради Мельник В.Г.

  Всі присутні члени комісії одноголосно підтримали вищевказані проекти рішень районної ради та запропонували винести на розгляд пленарного засідання. 

 

Повернутись