Засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та законності

  18 грудня 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності, яке проводив її голова Танцюра Володимир Васильович.

  На засіданні розглядалися питання, які виносяться на розгляд  чергової сесії районної ради. Зокрема, голова комісії проінформував членів комісії про постанову Тальнівської районної виборчої комісії щодо реєстрації депутатом Тальнівської районної ради Данилюка Василя Миколайовича. Комісією затверджено план роботи постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності на 2018 рік, розглянуто та підтримано проекти рішень районної ради «Про виконання плану роботи районної ради за 2017 рік та затвердження плану роботи на 2018 рік», «Про Програму соціально - економічного та культурного розвитку Тальнівського району на 2018 рік».

  Окрім проектів рішень комісією розглянуто в порядку контролю хід виконання рішення районної ради відвід 23.12.2016 № 11-10/VIІ «Про визначення орієнтовних строків проведення звітів депутатів Тальнівської районної ради VIІ скликання перед виборцями» із змінами.

  Також комісією відмічено, що з 1 січня 2018 року розпочинається черговий етап електронного декларування в Україні та головою районної ради з даного питання направлено листи депутатам районної ради.

  Активну участь в роботі комісії взяли голова комісії Танцюра В.В. та члени комісії Глухенький В.С., Пашковський Ю.В., Пилипенко О.Ф.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись