Засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та законності

  17 грудня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності під головуванням Танцюри В.В.

 На засіданні розглянуто проект Програми соціально - економічного та культурного розвитку Тальнівського району на 2019 рік, з якого інформували начальник відділу економічного розвитку та інвестицій  управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Ковалишина С.О., завідуючий сектором цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації Копернак С.О.,  головний спеціаліст з запобігання і протидії корупції та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Цибулько А.А.

   Члени комісії підтримали проект рішення районної ради «Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Тальнівського району на 2019 рік» та  запропонували голові районної ради В.Любомській проект рішення винести на розгляд президії та чергової сесії районної ради 21.12.2018 року.

   Депутат Пилипенко О.Ф. вніс пропозицію виносити на розгляд кожної сесії питання щодо стану ремонту доріг в районі, яку підтримали всі члени постійної комісії.

 Керуючий справами апарату районної ради Віталій Карпук проінформував членів комісії про виконання плану роботи районної ради на 2018 рік та затвердження плану роботи на 2019 рік. Голова постійної комісіїТанцюра Володимир Васильович  ознайомив членів комісії з проектом плану роботи комісії на наступний рік.

  З обох питань одноголосно прийняті відповідні рішення.           

 Комісією заслухано інформацію керуючого справами виконавчого апарату районної ради Карпука В.П.  про лист Тальнівської районної ради до голови постійної  комісії міської ради з питань прав людини, законності і правопорядку, депутатської діяльності та етики, регламенту та регуляторної діяльності Неділька О.В. щодо розгляду питання про стан дотримання вимог Регламенту міської ради при розгляді поданих проектів рішень.

  Активну участь у роботі комісії взяли депутати Пилипенко О.Ф., Глухенький В.С., Танцюра В.В., Пашковський Ю.В.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись