Засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та законності

  5  березня    2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності під головуванням Танцюри В.В.

     На засіданні  постійної комісії розглянуто проекти рішень районної ради :

-         «Про комплексну програму функціонування  та розвитку  системи цивільного захисту, створення  матеріально- технічного резерву щодо попередження і ліквідації  надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий  період на 2019 – 2020 роки»;

-         «Про  затвердження  районної програми «Територіальна оборона» на 2019 – 2020 роки»;

-         « Про хід виконання районної цільової програми «Призовна дільниця» на 2016-2020 роки» ;

-         «Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тальнівського району за 2018 рік»;

-         «Про Програму покращення надання адміністративних послуг в Територіальному сервісному центрі №7143 Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області в 2019-2020 роках» ;

       Вирішено погодити проекти зазначених  рішень, запропонувати  голові районної  ради  В.Любомській  винести  їх на розгляд президії та чергової сесії районної ради 15.03.2019 року.

       При цьому, було враховано, що  виконавчим  апаратом  районної ради оприлюднено  проекти рішень  на офіційному сайті районної ради. 

  Також розглянуто інформації про посилення місцевою службою надзвичайних ситуацій   профілактичної роботи щодо зменшення кількості пожеж у будівлях житлового фонду  та про виявлення та взяття на облік місць масового відпочинку населення на водних об»єктах Тальнівського району в 2019 році.

   Члени постійної комісії ознайомились з листом  прокуратури Черкаської області  про  вжиті нею  заходи щодо можливого кримінального правопорушення  при укладенні договору про закупівлю природного газу для закладів освіти району. 

   Активну участь в обговоренні питань порядку денного взяли голова комісії Танцюра В.В. та члени комісії Пилипенко О.Ф., Глухенький В.С., Пашковський Ю.В., Глийовий М.С.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись