Засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та законності

 4 грудня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності під головуванням Танцюри В.В.

  На засіданні  постійної комісії  заслухано голову районної ради Валентину Любомську  про  її звіт  за період  діяльності  з січня по грудень 2018 року.

 Валентина Олександрівна  зазначила, що її робота з організації діяльності районної ради та її виконавчого апарату будувалася відповідно  повноважень голови районної ради   визначених статтею 55 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні».

 «Вважаю, що у звітний період районна рада здійснювала діяльність дотримуючись принципів законності, гласності, поєднання місцевих і державних інтересів, відповідальності перед районною територіальною громадою з урахуванням прийнятих радою рішень, а також рішень президії, постійних депутатських комісій та пропозицій депутатів районної ради» - сказала Валентина Любомська.

 Також головою районної ради було відмічено, що спільно з виконавчим апаратом ради вона забезпечувала належну підготовку засідань постійних комісій, сесій ради і питань, що вносилися на їх розгляд. Вона  вживала заходів, щоб рішення ухвалювались після попереднього, ґрунтовного обговорення на засіданнях постійних комісій, президії із врахуванням  думки громадськості.

  «Наша діяльність у звітному періоді охоплювала різні сфери економічного, соціального та культурного життя району. Ми   співпрацювали з районною державною адміністрацією, міською та сільськими радами, підприємствами, установами, громадськими організаціями і завжди прагнули до  порозуміння, щоб разом вирішувати актуальні питання.Намагалась, щоб рада повніше і ефективніше виконувала свої повноваження, діяла послідовно, компетентно, чітко розуміючи свої права і обов’язки, відповідально приймала правові рішення. І нам це вдавалось» -  наголосила  Валентина Олександрівна.

 Головою районної ради Валентиною Любомською  були озвучені  пріорітети в її діяльності на наступний рік. Одним із основних має бути  реформування та вдосконалення  галузі медицини.

 Члени постійної комісії одноголосно  підтримали  звіт голови районної ради В. Любомської та запропонували   винести звіт  на розгляд президії та чергової сесії районної ради 07.12.2018 року.

 При цьому, було враховано, що  виконавчим  апаратом  районної ради 12.11.2018 року проект звіту голови районної ради було оприлюднено на офіційному сайті районної ради. 

 Було розглянуто інформацію про проект рішення районної ради «Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Тальнівського району на 2019 рік». Члени постійної комісії вирішили взяти до відома, що проект вказаного  рішення районної ради оприлюднено  на офіційному сайті районної ради та вирішили детально  ознайомившись з Програмою соціально-економічного та культурного розвитку Тальнівського району на 2019 рік  і внести  свої  пропозиції і зауваження  до 12.12.2018 року голові постійної комісії та виконавчому апарату для  узагальнення і інформування  суб’єкта подання.

 Запропоновано  голові районної  ради  В.Любомській  проект Програми  винести на розгляд наступного засідання постійної комісії, президії та засідання районної ради.

 На засіданні постійної комісії було заслухано інформації про стан утримання  захисних споруд  цивільного захисту на території Тальнівського району, про покращення протипожежного захисту населених пунктів Тальнівського району і належне функціонування підрозділів  місцевої  пожежної  охорони та посилення  профілактичної роботи щодо зменшення кількості пожеж у будівлях житлового фонду .

 Активну участь в обговоренні питань порядку денного взяли голова комісії Танцюра В.В. та члени комісії Пилипенко О.Ф., Глухенький В.С., Пашковський Ю.В., Глийовий М.С.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись