Засідання постійної комісії з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики

       10 вересня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради зпитань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики, яке проводила її голова Лідія Заверталюк.

 Членами комісії розглянуто проекти рішень про затвердження актів приймання – передачі матеріальних цінностей та прийому – здачі частини житлового приміщення (квартири). Також розглянуто звернення народного депутата України Нагорняка С.В. про надання службового приміщення для розташування робочого місця помічника-консультанта депутата. Комісією обговорено клопотання про внесення змін до договорів оренди з ПП «Редакція газети «Тальнівщина» та Головним управлінням статистики у Черкаській області, кандидатури для включення до складу конкурсної комісії КНП «Тальнівська ЦРЛ» по відбору суб’єктів оціночної діяльності. З означеного надано позитивні висновки і запропоновано винести на розгляд сесії.

На засіданні заслухано інформацію про стан виконання рішення районної ради від  18.06.2019 № 33-8/VІІ«Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству «Тальнівська центральна районна лікарня» на продовження терміну дії договору оренди майна» та прийнято рішення зняти його  з контролю як виконане.

     В роботі комісії взяли активну участь депутати Валентин Поперечний,  Лідія Заверталюк, Олександра Назарук та Олександр Ткаченко.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись