Засідання постійної комісії з питань комунальної власності

   25 січня 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики (голова комісії – Ковальов А. К.) на якому було розглянуто питання порядку денного 13-ї сесії районної ради, проПрограму розвитку  інфраструктури  і  фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Тальнівському районі на 2017-2020 роки.

  Окрім порядку денного 13-ї сесії районної ради члени комісії розглянули такі питання: про розгляд пакету документів для створенню районного комунального підприємства по заготівлі дров, про розгляд листа Звенигородської районної ради про створення госпітальних округів на базі Звенигородської районної лікарні, про хід виконання рішення районної ради від 19.01.2016 № 12-2/VІІ «Про передачу об’єктів із спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району до комунальної власності Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади», про виконання рішення районної ради від 23.09.2016 № 9-11/VІІ «Про реорганізацію Тальянківської та Веселокутської сільських лікарських амбулаторій в амбулаторії загальної практики-сімейної медицини».

  На засіданні комісії були присутні Коваль Л. В. - начальник відділу освіти райдержадміністрації, Качур А. І. - начальник відділу культури райдержадміністрації, Захарчук В. В.  начальник    управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації, Белінський М. Л.  начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації та Калініченко В. Г. – заступник головного лікаря центральної районної лікарні.

  Члени комісії активно обговорювали питання порядку денного сесії та питання передачі об’єктів із спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району до комунальної власності Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади та питання про створення районного комунального підприємства по заготівлі дров.

   Після детального та активного обговорення питань депутатами погоджено проект рішення, який запропоновано винести на розгляд президії та сесії районної ради.

Повернутись