Засідання постійної комісії з питань комунальної власності

   24 жовтня 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики (голова комісії – Ковальов А. К.), на якому було розглянуто проекти рішень, які пропонується винести на чергову сесію районної ради. Надано позитивні висновки щодо проектів про надання дозволу на оренду частини приміщення районного будинку культури, про хід виконання районної Програми поводження з твердими побутовими відходами у Тальнівському районі на 2013-2018  роки. Також підтримано та надано позитивні висновки з урахуванням внесених на засіданні комісії змін щодо проектів рішень про передачу майна управлінню агропромислового та економічного розвитку Тальнівської районної державної адміністрації, про надання дозволу на укладання короткострокових договорів оренди, про внесення змін до рішення районної ради про перелік об’єктів на ремонт утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення. Проект рішення про повернення з оперативного управління майна спільної власності територіальних громад сілі міста Тальнівського району, комісією повернуто на додаткове вивчення та запропоновано балансоутримувачу здійснити експертну оцінку майна, виготовити технічний паспорт на будівлю та свідоцтво на право власності на нерухоме майно.

  Окрім проектів рішень, запропонованих на розгляд чергової сесії районної ради комісією було розглянуто клопотання Легедзинського сільського голови щодо перейменування пам’ятного знаку «Обеліск Слави» на братську могилу. За наслідками обговорення запропоновано відділу освіти спільно з сільським головою вирішити питання передачі даного пам’ятного знаку на баланс сільської ради або провести процедуру його перейменування. Також заслухано інформацію першого заступника голови Тальнівської районної державної адміністрації Гречки В. В. про вжиття додаткових заходів щодо поліпшення пожежної безпеки муніципальних об’єктів та про усунення порушень законодавства у сфері цивільного захисту техногенної та пожежної безпеки.  Він зазначив, що частково виконуються заходи щодо цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки та створено комісію по обстеженню муніципальних об’єктів для поліпшення пожежної безпеки. Начальник відділу освіти Тальнівської районної державної адміністрації Коваль Л. В. доповіла про стан пожежної та техногенної безпеки в закладах освіти. Їй запропоновано продовжити роботу з усунення виявлених при проведені перевірок порушень щодо стану пожежної та техногенної безпеки. Розглянуто питання передачі меморіальної дошки Василя Симоненка до Тальнівської міської ради. За наслідками обговорення запропоновано міській раді надати остаточні пропозиції щодо передачі даної меморіальної дошки.

  Розглянуто стан виконання рішень районної ради від 22.09.2017 № 17-19/VІІ «Про переукладання договору оренди частини приміщення Тальнівською центральною районною лікарнею», від 22.09.2017 № 17-20/VІІ «Про надання дозволу Тальнівській  центральній районній лікарні  на передачу в оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району», від 22.09.2017 № 17-21/VІІ «Про переукладання договору оренди частини приміщення управлінням агропромислового та економічного розвитку». Зазначено, що дані рішення виконані та договора оренди заключні. Комісією запропоновано зняти їх з контролю.

  Заслухано інформацію щодо проведення ремонту орендованого приміщення, в якому розміщується Тальнівська підстанція швидкої медичної допомоги та виконання пропозицій з означеного питання, внесених на попередньому засіданні постійної комісії районної ради. Головний лікар Тальнівської ЦРЛ Майсюк А. В. повідомив, що ним організовано встановлення пластикових вікон в приміщенні, де розміщується швидка та найближчим часом буде проведено штукатурні роботи. На запитання до завідувача Тальнівської підстанції ШМД Затірка А. І., яку роботу було виконано ним, чіткої відповіді не було надано. Комісією було запропоновано завідувачу Тальнівської підстанції ШМД Затірку А. І. підготувати та подати відповідний пакет документів щодо потреби в коштах на ремонт приміщення  підстанції ШМД.

  Повторно розглянуто звернення директора Тальнівського районного будинку культури щодо звільнення центральною бібліотекою частини приміщення районного будинку культури. Враховуючи внесені пропозиції Тальнівською міською радою, комісією запропоновано директору районного будинку культури зняти дане питання з розгляду та заключити договір оренди і угоду про відшкодування витрат за комунальні послуги з Тальнівською міською радою.

   Активну участь в обговорені питань, винесених на розгляд постійної комісії районної ради, брали депутати районної ради Слінковенко В. Д., Ковальов А. К., Заверталюк Л. П., Назарук О. М.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись