Засідання постійної комісії з питань комунальної власності

  24 травня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики (голова – Заверталюк Л. П.) за участю голови районної ради Любомської В. О., першого заступника голови райдержадміністрації Гречки В. В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради Карпука В.П., головного лікаря комунального закладу «Тальнівський районний центр первинної медико-санітарної  допомоги» Данилюк Г. В., в.о. головного лікаря Тальнівської центральної районної лікарні Калініченко В. Г., директора Тальнівського районного будинку культури Тарана В. Л., начальника відділу освіти райдержадміністрації Коваль Л. В., завідувача сектору культури Щербатюк О. М.

  Перший заступник голови райдержадміністрації Гречка В. В. на засіданні комісії проінформувавпро виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району, здійснення делегованих районною радою повноважень тадоповів про проект районної Програми розвитку інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури у Тальнівському районі на 2018-2022 роки. Після детального та активного обговорення звіту та проекту програми члени комісії підтримали дані проекти рішень районної ради та запропонували винести на розгляд засідання президії та сесії районної ради.

  Також комісією заслухано та підтримано проекти рішень районної ради про хід виконання районних Програм – «Безбар’єрна Тальнівщина», «Питна вода Тальнівщини» на 2010-2020 роки, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Тальнівському районі на 2016-2020 роки. Запропоновано виконавцям програм продовжити роботу над їх реалізацією та винести на розгляд сесії районної ради. Розглянуто та надано позитивні висновки щодо  проектів рішень районної ради про списання матеріальних цінностей з балансу Тальнівського районного будинку культури, Тальнівської центральної районної лікарні та  виконавчого апарату районної ради. Підтримано також і проект рішення районної ради про затвердження розпорядження голови районної ради виданого в міжсесійний період.

 Разом з тим проект рішення районної про передачу в оперативне управління житлового будинку з допоміжними приміщеннями  та земельною ділянкою, комісією знято з розгляду. Питання передачі  житлового  будинку з допоміжними приміщеннями та земельною ділянкою за адресою:  м. Тальне, вул. Скворцова, 19, у комунальну власність об’єднаної територіальної громади міста Тальне,запропоновано доопрацювати та розглянути на наступному засіданні постійної комісії районної ради.

  Окрім проектів рішень на засіданні постійної комісії районної ради в порядку контролю було заслухано інформацію про хід виконання рішення районної ради від 03.03.2017 №14-10/VІІ «Про передачу книжкових фондів сільських бібліотек та баланс сільських рад». Завідувач сектору культури райдержадміністрації Щербатюк О. М. доповіла, що на даний час дане рішення виконане та всі книжкові фонди передані на баланс сільських рад згідно актів прийому передачі. Комісією запропоновано зняти з контролю дане рішення як таке, що виконане. Повторно розглянуто питанняпро стан пожежної та техногенної безпеки в Тальнівському районному будинку культури та Тальнівській центральній районній лікарні. Відзначено, що частково виконуються роботи щодо усунення порушень стану пожежної та техногенної безпеки та запропоновано керівникам даних закладів продовжити роботу щодо усунення виявлених при проведенні перевірок порушень та недопущення в подальшому виникнення їх. Також комісія розглянула заяву приватного підприємця Панченка В. В. щодо переукладення договору оренди підвального приміщення. За наслідками обговорення доручено  виконавчому апарату районної ради підготувати відповідний пакет документів для розгляду на засіданні президії та сесії районної ради.  

  Члени комісії розглянули звернення жителів села Новомайданецьке та ПСП «Лідер» щодо використання приміщення колишнього дитячого садка з якого доповідав Майданецький сільський голова Капериз М. В. Комісією запропоновано керівництву ПСП «Лідер» взяти участь в аукціоні з продажу даного приміщення або письмово звернутись до сільської ради з пропозицією надати дане приміщення в оренду. Розглядалось також і клопотання директора районного будинку культури щодо вирішення питання оренди частини приміщення районного будинку культури Тальнівською центральною бібліотекою. З даного питання комісією відмічено щодо Тальнівською міською радою не надано відповіді на звернення районного будинку культури щодо підписання договорів оренди та відшкодування витрат. Доручено виконавчому апарату районної ради звернутись до міського голови про забезпечення укладення договорів оренди і відшкодування витрат з районним будинком культури та надання відповідей на запити згідно чинного законодавства.

 Поміж іншого, комісією заслухано інформації першого заступника голови Тальнівської райдержадміністрації Гречки В. В. про хід виконання районної Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на період до 2020 року в Тальнівському районі та про наслідки розгляду звернення ТОВ «Екоклінер» до Тальнівської райдержадміністрації щодо вивезення відсортованих твердих побутових відходів на сміттєзвалище. Головний лікар комунального закладу «Тальнівський районний центр первинної медико-санітарної  допомоги» Данилюк Г. В. проінформувала членів комісії про реалізацію проектів спрямованих на здійснення заходів щодо розвитку системи охорони здоров’я в сільській місцевості та про те що Тальнівська міська рада відмовила у виділенні коштів для придбання твердого палива для фельдшерсько-акушерських пунктів сіл Соколівочка та Червоне, переадресувавши звернення районній раді.

  Активну участь в обговорені питань винесених на розгляд постійної комісії районної ради брали депутати районної ради Заверталюк Л. П., Назарук О. М., Поперечний В. А., Ткаченко О. В.,

Виконавчий апарат районної ради 

Фотозвіт

Повернутись