Засідання постійної комісії з питань комунальної власності

  22 жовтня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики, яку проводила Лідія Заверталюк – голова постійної комісії за участю представників райдержадміністрації та районної ради.

  Члени комісії розглянули проекти рішень пронадання дозволу управлінню агропромислового та економічного розвитку Тальнівської районної державної адміністрації на продовження терміну дії договору оренди майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району і на передачу в оренду вільних приміщень, про затвердження актів приймання – передачі комплексу будівель, про затвердження актів приймання – передачі приміщень закладів охорони здоров’я, про затвердження звітів про незалежну оцінку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району, про надання дозволу відділу освіти Тальнівської районної державної адміністрації на продовження  терміну дії договору оренди майна, про призупинення діяльності Лащівського закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Берізка», про затвердження звіту про проведення незалежної оцінки ринкової вартості будівлі котельні, про безоплатну передачу із спільної  власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району до комунальної власності територіальних громад в районі майнових комплексів (будівель) та матеріальних цінностей  закладів освіти, про  передачу матеріальних цінностей Тальнівському районному будинку культури. Дані проекти рішення підтримано та запропоновано винести на розгляд президії та сесії районної ради.

 Комісією розглянуто питання про хід виконання рішень районної ради: про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству «Тальнівська центральна районна лікарня»  на продовження терміну дії договору оренди майна, про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству «Тальнівська центральна районна лікарня» на списання з балансу основних засобів, про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству  «Тальнівська центральна районна лікарня» на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району, про надання дозволу відділу освіти Тальнівської районної державної адміністрації на продовження договору оренди майна, про внесення змін до рішення районної ради від 14.07.2017 № 16-12/VІІ «Про друкований засіб масової інформації редакцію Тальнівської районної газети «Колос», про надання дозволу Тальнівській районній державній адміністрації на продовження  терміну дії договору оренди майна тапро внесення змін до договорів оренди з ПП «Редакція газети «Тальнівщина» та Головним управлінням статистики у  Черкаській області». Дані рішення запропоновано зняти з контролю, як такі що виконані.

 Заслухано інформації начальника відділу освіти Тальнівської районної державної адміністрації – Лариси Коваль про стан пожежної та техногенної безпеки в закладах освіти Тальнівського району. Дану інформацію взято до відома та запропоновано продовжити спільно з керівниками освітніх закладів, роботу щодо забезпеченняпожежної та техногенної безпеки в закладах освіти.

 Розглянуто лист депутата районної ради Лаціни П. О. щодо виділення коштів на ремонт тепломережі Білашківської загальноосвітньої школи. Після детального обговорення запропоновано начальнику відділу освіти Тальнівської райдержадміністрації підготувати та подати на розгляд постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку, деталізовану інформацію щодо потреби в коштах для ремонту тепломережі, а також передбачити можливість входження в обласні, державні програми та гранти.Також розглянуто лист ТОВ «ФЕСТ МОУШЕН ГРУП» щодо неправомірного проведення тендеру на закупівлю бензину та дизельного палива КНП «Тальнівська ЦРЛ». Комісією відмічено, що органом оскарження  щодо порушення законодавства у сфері публічних закупівель є  Антимонопольний комітет України. Взято до уваги, що районна рада не наділена повноваженнями щодо розгляду скарг про результати проведення відкритих торгів.

 Поміж іншого комісією розглянуто відповіді установ та організацій на звернення депутатів Тальнівської районної ради щодо незадовільного стану автомобільних доріг загального користування в адмінмежах Тальнівського району. Запропоновано Тальнівській районній державній адміністрації додатково подати пропозиції в Черкаську обласну державну адміністрацію щодо включення в програму соціально-економічного розвитку області на 2020 рік ремонту територіальних доріг та Укравтодору щодо ремонту доріг державного значення в Тальнівському районі.

 В порядку контролю комісією заслухано інформацію про стан сплати орендної плати за майно спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району. Інформацію взято до відома.

 Активну участь при розгляді питань винесених на розгляд постійної комісії районної ради взяли депутати районної ради Заверталюк Л. П., Богомолова Ю. Д., Назарук О. М., Поперечний В. А., Ткаченко О. В.

Виконавчий апарат районної ради 

Повернутись