Засідання постійної комісії з питань комунальної власності

  20 вересня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики (голова – Заверталюк Л. П.) за участю заступника голови райдержадміністрації Півторак Т. О., представників райдержадміністрації та районної ради.

  Члени комісії розглянули та підтримали проекти рішень: про надання дозволу Тальнівській центральній районній лікарні на списання з балансу основних засобів,  про надання дозволу управлінню агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району, про затвердження акту приймання-передачі пам’ятного знаку «Обеліск слави»,про внесення змін до рішення районної ради від 23.02.2018 № 22-15/VІІ «Про об’єкти (суб’єкти) спільної власності територіальних громад сіл і міста району», про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Тальнівської районної ради на 2018 рік, про Порядок проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності з незалежної (експертної) оцінки об’єктів нерухомого майна, що є спільною власністю  територіальних громад сіл Тальнівського району та про втрату чинності рішення Тальнівської районної ради від 31.01.2007 № 8-16, про  передачу в оперативне управління  житлового  будинку з допоміжними приміщеннями та земельною ділянкою КЗ «Тальнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та внесення змін до рішення районної ради від 23.02.2018 № 22-15/VІІ. Дані проекти підтримано та запропоновано голові районної ради Валентині Любомській винести їх на розгляд президії та чергової сесії районної ради 28 вересня 2018 року.

  Окрім проектів рішень на засіданні постійної комісії в порядку контролю було заслухано інформацію про хід виконання Програми реформування житлово-комунального господарства в Тальнівському районі на 2016-2020 роки. Розглянуто питання щодо готовності закладів соціальної і гуманітарної сфери до роботи в осінньо-зимовий період. Запропоновано продовжити роботу по підготовці закладів соціальної і гуманітарної сфери до роботи в осінньо-зимовий період та інформувати про хід підготовки до першого жовтня 2018 року. Також начальник відділу освіти райдержадміністрації Лариса Коваль проінформувала членів комісії щодо стану пожежної та техногенної безпеки в закладах освіти Тальнівського району. Відмічено, що частково виконуються роботи щодо усунення порушень стану пожежної та техногенної безпеки і запропоновано продовжити роботу з усунення виявлених при проведенні перевірок порушень.

  Також комісією розглянуто звернення жителя села Лоташеве щодо вирішення питання підвезення дітей з сіл Лоташеве та Піщана до Кривоколінського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів». Після детального обговорення членами комісії запропоновано відділу освіти вирішити згідно чинного законодавства питання підвезення дітей, які проживають в адмінмежах Лоташівської сільської ради та навчаються в  Кривоколінському навчально-виховному комплексі.

   Активну участь при розгляді питань винесених на розгляд постійної комісії районної ради взяли депутати районної ради Заверталюк Л. П., Назарук О. М., Поперечний В. А., Ткаченко О. В., Слінковенко В. Д.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись