Засідання постійної комісії з питань комунальної власності

   19 вересня 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики (голова комісії – Ковальов А. К.) на якому було розглянуто питання про створення комунального закладу «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тальнівської районної ради та про передачу комунального майна.  Розглянуті проекти рішень після детального та активного обговорення депутатами, погоджено та запропоновано винести на розгляд президії та сесії районної ради.

  Комісією також було обговорено питання про незадовільний стан утримання орендованого приміщення, в якому розміщується Тальнівська підстанція швидкої медичної допомоги. Члени комісії з даного приводу поставили питання головному лікарю Тальнівської ЦРЛ – Майсюку А. В. та завідувачу Тальнівської підстанції ШМД – Затірку А. І., чому виділені ще  5 травня  2017 року цільовим призначенням з районного бюджету кошти в сумі 26 500 гривень на проведення ремонту даного приміщення не були освоєні та ремонтні роботи не проведено, що заважало після наради яка відбулася 6 вересня 2017 року в кабінеті голови Тальнівської районної державної адміністрації розпочати необхідні роботи. Обґрунтованих пояснень не було дано. Звернуто увагу, що згідно договорів на передачу майна в управління районній лікарні та оренду швидкій допомозі, вони зобов’язані забезпечити збереження майна, запобігати його пошкодженню і псуванню, здійснювати заходи протипожежної безпеки, проводити необхідні ремонти. Разом з тим надане приміщення незадовільно експлуатується, жодного ремонту з часу оренди не проводилось. Воно перебуває в жахливому стані, чим створено нестерпні умови для працівників Тальнівської підстанції ШМД. При цьому звернуто увагу, що керівник має не тільки говорити як йому погано, а своїми діями створювати належні умови праці для працівників, докладаючи необхідних зусиль.Після активного обговорення даного питання членами комісії запропоновано, головному лікарю Тальнівської ЦРЛ та завідувачу Тальнівської підстанції ШМД у найкоротші терміни освоїти кошти, які були виділені з районного бюджету на проведення ремонту даного приміщення та організувати його виконання не перекладаючи свою відповідальність на інших.

  Також заслухано інформацію першого заступника голови Тальнівської районної державної адміністрації Гречки В. В. щодо проекту по будівництву заводу по переробці твердих побутових відходів та його реалізації в Тальнівському районі. Запропоновано дуже  уважно  і відповідально продовжувати роботу з даного питання,  враховуючи думку громадськості.

   Активну участь в обговорені питань винесених на розгляд постійної комісії районної ради брали депутати районної ради Слінковенко В. Д., Ковальов А. К., Поперечний В. А., Заверталюк Л. П.

Виконавчий апарат районної ради 

Повернутись