Засідання постійної комісії з питань комунальної власності

  19 липня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики (голова – Заверталюк Л. П.) за участю голови районної ради Любомської В. О., голови Тальнівської районної державної адміністрації Клименка В. П., першого заступника голови райдержадміністрації Гречки В. В., заступника голови райдержадміністрації Півторак Т. О., Веселокутського сільського голови Козаченко П. О., секретаря Майданецької сільської ради  Драган Т. М., представників райдержадміністрації,  районної ради.

 Комісією розглянуто питання щодо можливого переведення Веселокутського навчально-виховного комплексу та Майданецької загальноосвітньої школи на альтернативний вид опалення. З даного питання виступили голова районної ради Любомська В. О., Веселокутський сільський голова Козаченко П. О., начальник господарчої групи відділу освіти райдержадміністрації  Осокіна К. Г., секретар Майданецької сільської ради  Драган Т. М., депутати районної ради Поперечний В. А., Слінковенко В. Д., Синьогуб В. М. та фізична особа-підприємець спеціаліст в галузі опалення Бойко І. М.  Після детального обговорення даного питання запропоновано райдержадміністрації спільно з Веселокутською та Майданецькою сільськими радами, відділом освіти райдержадміністрації вивчити питання переведення даних шкіл на альтернативний вид опалення та здійснити відповідні заходи згідно повноважень.

  Також перший заступник голови райдержадміністрації Гречка В. В. проінформував членів постійної комісії про готовність закладів соціальної і гуманітарної сфери до роботи у осінньо-зимовий період. Після детального обговорення запропоновано райдержадміністрації спільно з органами управління та балансоутримувачами, вжити додаткових заходів щодо вирішення проблемних питань пов’язаних з забезпеченням теплового режиму в закладах соціальної і гуманітарної сфери в опалювальний період. Про проведену роботу інформувати району раду до першого числа серпня, вересня та жовтня 2018 року.

 Комісією також заслухано інформацію про стан та ефективність використання комунального майна району, а саме - приміщення станції юних техніків, районного будинку культури, адмінбудівлі за адресою вул. Замкова, 83, та житлового будинку за адресою вул. Скворцова, 19. За наслідками обговорення запропоновано балансоутримувачам проаналізувати стан його використання та провести експертну оцінку майна спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району, яке не використовується і знаходиться в них на балансі, внести пропозиції щодо подальшого надання вільних від використання об’єктів  в оренду чи відчуження.

  Активну участь при розгляді питань винесених на розгляд постійної комісії районної ради взяли депутати районної ради Заверталюк Л. П., Назарук О. М., Слінковенко В. Д.,Поперечний В. А.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись