Засідання постійної комісії з питань комунальної власності

  19 лютого 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики (голова – Заверталюк Л. П.) за участю заступника голови райдержадміністрації Півторак Т.О., керуючого справами виконавчого апарату районної ради Карпука В.П., представників райдержадміністрації, районної ради, центральної районної лікарні.

  Члени комісії розглянули та підтримали проекти рішень: про план заходів та кошторис витрат з реалізації у 2018 році програми організаційного і технічного забезпечення здійснення заходів щодо утримання та використання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і міста району на 2016-2020 роки, про об’єкти (суб’єкти) спільної власності територіальних громад сіл і міста району, про надання дозволу управлінню агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району, про затвердження актів прийому-передачі майна, про затвердження звітів про незалежну оцінку об’єктів комунальної власності, про внесення змін до рішення районної ради від 26.02.2010 № 27-2 «Про районну програму «Питна вода Тальнівщини» на 2010-2020 роки» із змінами. Проект рішень  про внесення змін до рішення районної ради від 27.01.2017 № 13-5/VІІ "Про Програму розвитку інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг запропоновано зняти з розгляду та доручено суб’єкту подання проекту рішеннядоопрацювати проект відповідно вимог чинного законодавства та внесених на засіданні комісії пропозицій і винести повторно на розгляд наступної президії та сесії районної ради.

  Окрім проектів рішень на засіданні постійної комісії районної ради в порядку контролю було заслухано інформацію про хід виконання рішення районної ради від 27.05.2013 № 21-8/VІ «Про Програму створення та функціонування Центру надання адміністративних послуг в Тальнівському районі на 2013-2018 роки» із змінами від 14.07.2015 № 40-4/VІ. Також комісію проінформували про стан виконання рішень районної ради від 22.09.2017 № 17-4/VІІ «Про створення комунального закладу «Тальнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Тальнівської районної ради» із змінами та від 01.12.2017 №19-25/VІІ «Про погодження призначення  керівників  закладів загальної середньої освіти  Тальнівської районної ради». Дані рішення запропоновано зняти з контролю як такі  що виконані. Завідувача сектору культури райдержадміністрації доповіла про стан виконання рішення районної ради від 19.01.2017 №12-2/VII, від 03.03.2017 №14-4/VІІ, від 03.03.2017 №14-10/VІІ щодо передачі книжкових фондів,  майна та експонатів Тальнівського районного музею історії хліборобства. Комісією було відмічено, що акти прийому передачі майна та експонатів музею підписані і надані в районну раду та запропоновано сектору культури прискорити роботу щодо забезпечення передачі книжкових фондів та подати акти прийому передачі на затвердження до районної ради.

  Заступник головного лікаря комунального закладу «Тальнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» проінформувала, що питання газопостачання сільських медичних амбулаторій та ФАПів району на даний час вирішено. Комісією було розглянуто також звернення комунального закладу «Тальнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» щодо надання в користування меблів та доручено виконавчому апарату районної ради підготувати пакет документів для передачі з балансу районної ради на баланс комунального закладу меблів, які не використовуються апаратом районної ради. Заступник голови Тальнівської райдержадміністрації Півторак Т. О. проінформувала комісію про проведену роботу комісії з питань вивчення причини виходу з ладу дизельного двигуна у Тальнівській ЦРЛ. Нею зазначено, що на даний час встановлюється нове обладнання для дизельного двигуна. На засіданні постійної комісії також розглянуто питання про службове житлове приміщення з надвірними спорудами дитячого будинку сімейного типу з земельною ділянкою  та майно дитячого будинку сімейного типу. Після детального розгляду, якого члени комісії погодились з пропозицією райдержадміністрації надати дане службове житло медичним працівникам Тальнівської ЦРЛ та запропоновано підготувати відповідний пакет документів згідно делегованих повноважень для подальшого розгляду на черговому засіданні комісії. Заслухано інформацію відділу освіти райдержадміністрації протеплопостачання Мошурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Зазначено, що дане питання на даний час врегульовано.

  Поміж іншого комісією також розглянуто питання:про інвентаризацію майна спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району, лист спілки пасажирських перевізників України до голови Черкаської обласної державної адміністрації Ткаченка Ю. О. щодо маршрутів і графіків перевезень пасажирським транспортом, лист Черкаського обласного територіального відділення антимонопольного комітету України про вжиття заходів, спрямованих на розвиток конкуренції, лист Черкаського обласного управління водних ресурсів про підготовку до безаварійного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у 2018 році, про вжиті заходи Тальнівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) щодо пожежної та техногенної безпеки, про стан утримання Тальнівської підстанції швидкої медичної допомоги, лист райдержадміністрації про  якість питного водопостачаннята лист Тальнівського районного будинку культури щодо переукладання договору оренди з ПП Швець В. Г.

  Активну участь в обговорені питань винесених на розгляд постійної комісії районної ради брали депутати районної ради Заверталюк Л. П., Назарук О. М., Поперечний В. А., Слінковенко В. Д., Ткаченко О. В.

Виконавчий апарат районної ради 

Фотозвіт

Повернутись