Засідання постійної комісії з питань комунальної власності

 17 грудня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики, яку проводила Лідія Заверталюк – голова постійної комісії за участю  представників райдержадміністрації та районної ради.

 Комісією розглянуто проекти рішень районної ради про план заходів та кошторис витрат з реалізації у 2020 році програми організаційного і технічного забезпечення здійснення заходів щодо утримання та використання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і міста району на 2016-2020 роки,  про зняття з контролю рішень районної ради та  про затвердження  передавальних актів матеріальних цінностей і активів закладів освіти із  спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського районудо комунальної власності відповідних територіальних громад в особі сільських рад. Дані проекти рішень підтримано і запропоновано винести на розгляд президії та 38-ї сесії районної ради.

 Крім цього членами комісії розглянуто хід виконання рішень районної ради про безоплатну передачу із спільної  власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району до комунальної власності відповідних територіальних громад майнових комплексів (будівель) та матеріальних цінностей  закладів освіти,про безоплатну передачу із спільної  власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району до комунальної власності територіальних громад в районі приміщень закладів охорони здоров’я, про надання дозволу КНП «Тальнівська ЦРЛ»  на передачу в оренду майна, що  належить до спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району. Взято до уваги, що частково дані рішення виконі та прийнято рішення продовжити контроль до повного їх виконання. За наслідками  розгляду стану виконання рішення районної ради про надання дозволу відділу освіти Тальнівської районної державної адміністрації на продовженнятерміну дії договору оренди майна,запропоновано зняти з контролю, як таке що виконане.

 Поміж іншого комісією повторно розглянуто лист Головного управління статистики у Черкаській області щодо сприяння у забезпеченні приміщенням тимчасового переписного персоналу залученого до підготовки і проведення Всеукраїнського перепису населення у 2020 році.

 Після детального обговорення всіх питань винесених на розгляд постійної комісії депутати також розглянули та затвердили план роботи  постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики на 2020 рік.

  Активну участь при розгляді питань винесених на розгляд постійної комісії районної ради взяли депутати районної ради Заверталюк Л. П., Назарук О. М., Поперечний В. А., Ткаченко О. В.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись