Засідання постійної комісії з питань комунальної власності

  17 грудня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики (голова – Заверталюк Л. П.)  за участю представників райдержадміністрації та районної ради.

  Члени комісії розглянули проекти рішень: про Програму соціально - економічного та культурного розвитку Тальнівського району на 2019 рік,  про внесення змін до Програми забезпечення функціонування державних реєстраторів  Тальнівської районної державної адміністрації на 2017-2019 роки, про реорганізацію шляхом перетворення Тальнівської центральної районної лікарні в Комунальне некомерційне  підприємство «Тальнівська центральна районна лікарня» Тальнівської районної ради Черкаської області, про затвердження фінансового плану на 2019 рік комунального некомерційного підприємства «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тальнівської районної ради Черкаської області, про закріплення за Тальнівською райдержадміністрацією  на праві  оперативного управління майна та внесення змін до рішення районної ради від 23.02.2018 № 22-15/VІІ,про виконання плану роботи районної ради на 2018 рік та затвердження плану роботи на 2019 рік, про план заходів та кошторис витрат з реалізації у 2019 році програми організаційного і технічного забезпечення здійснення заходів щодо утримання та використання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і міста району на 2016-2020 роки.

   Дані проекти підтримано та запропоновано голові районної ради Валентині Любомській винести їх на розгляд президії та чергової сесії районної ради 21 грудня 2018 року. 

  Разом з тим проекти рішенняпро районну Програму поводження з твердими побутовими відходами у  Тальнівському районі на 2019-2022  роки та про затвердження Положення про надання платних послуг Тальнівським районним будинком культури та встановлення тарифів на платні послуги,комісією підтримано і прийнято рішення повернутися до їх розгляду при надходженні погоджень, висновків територіального відділення Антимонопольного комітету України.

  Поміж іншого комісією розглянуто звернення депутатів Черкаської обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади Черкаської області щодо позашкільного навчання, інформацію Тальнівської центральної районної лікарні щодо недоторканого запасу лікарських засобів та виробів медичного призначення для надання медичної допомоги при ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний та особливий період, лист Державного агентства автомобільних доріг України та іншихорганізацій, управлінь та служб з різних питань та враховано в подальшій діяльності.

  Активну участь при розгляді питань винесених на розгляд постійної комісії районної ради взяли депутати районної ради Заверталюк Л. П., Богомолова Ю. Д.,  Поперечний В. А., Ткаченко О. В.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись