Засідання постійної комісії з питань комунальної власності

   15 серпня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики (голова – Заверталюк Л. П.) за участю голови районної ради Любомської В. О., заступника голови райдержадміністрації Півторак Т. О., представників райдержадміністрації, Тальнівської центральної районної лікарні,  комунального закладу «Тальнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», районної ради.

  Члени комісії розглянули та підтримали проекти рішень: про затвердження акту приймання-передачі основних засобів, про надання дозволу відділу освіти Тальнівської райдержадміністрації на передачу в оренду приміщення теплиці Веселокутської НВК, про безоплатну передачу з спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району до комунальної власності територіальної громади села Легедзине пам’ятного знаку «Обеліск слави», про реорганізацію Комунального закладу «Тальнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Тальнівської районної ради Черкаської області  шляхом перетворення в Комунальне некомерційне підприємство «Тальнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Тальнівської районної ради Черкаської області. Також комісією підтримано проект рішення про Порядок проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності з незалежної (експертної) оцінки об’єктів нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл Тальнівського району та запропоновано розглянути його на черговій сесії районної ради.

  Також члени комісії детально розглянули питання про хід виконання Програми розвитку інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом, утриманням автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури у Тальнівському районі на 2018-2020 роки. При розгляді даної Програми було враховано звернення Потаської сільської громади щодо вирішення питання ремонту автомобільної дороги, яка проходить через село Поташ. За наслідками розгляду інформацію взято до відома і запропоновано підготувати та винести на розгляд позачергової сесії районної ради, звернення депутатів районної ради до Черкаської обласної державної адміністрації та Черкаської обласної ради щодо незадовільного стану автомобільних доріг.

  Окрім проектів рішень на засіданні постійної комісії районної ради в порядку контролю було заслухано інформацію про хід виконання Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв у Тальнівському районі на 2015-2018 роки. Також комісією детально розглянуто питання про стан та ефективність використання майна, об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району. Запропоновано балансоутримувачам майна, об’єктів спільної власності територіальних громад сіл  і міста Тальнівського району провести експертну оцінку майна, яке не використовується та подати на розгляд районної ради пакет документів щодо його відчуження або передачі в оренду. Розглянуто і питання щодо готовності закладів соціальної і гуманітарної сфери до роботи в осінньо-зимовий період. Запропоновано продовжити роботу по підготовці закладів соціальної і гуманітарної сфери до роботи в осінньо-зимовий період та інформувати про хід підготовки до першого числа вересня та жовтня 2018 року.

  Поміж іншого комісією розглянуто листи від організацій, управлінь та служб Тальнівського району з різних питань. Також розглянуто діючі регуляторні акти рішення районної ради на відповідність їх чинному законодавству України та звіт про результати періодичного відстеження рішення районної ради від 05.08.2014 № 32-17/VІ «Про затвердження порядку відрахувань комунальними (унітарними) підприємствами спільної власності  територіальних громад сіл і міста Тальнівського району до районного  бюджету частини чистого прибутку (доходу)».

  Активну участь при розгляді питань винесених на розгляд постійної комісії районної ради взяли депутати районної ради Заверталюк Л. П., Богомолова Ю. Д., Назарук О. М., Поперечний В. А.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись