Засідання постійної комісії з питань комунальної власності

  15 квітня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики, яку проводила Лідія Заверталюк – голова постійної комісії, за участю Тетяни Півторак – заступника голови Тальнівської районної державної адміністрації, представників райдержадміністрації та районної ради.

 Члени комісії розглянули та підтримали проект рішень про безоплатну передачу із спільної  власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району до комунальної власності Лоташівської територіальної громади приміщення та запропонували скликати 32 сесію районної ради 26 квітня 2019 року о 10 годині. Також комісією повторно розглянуто проект рішення«Про районну Програму поводження з твердими побутовими відходами у  Тальнівському районі на 2019-2022  роки»та запропоновано  даний проект зняти з розгляду комісії, президії та сесії районної ради.

 Поміж іншого комісією заслухано інформацію начальник відділу економіки та інвестицій управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації – Світлани Ковалишиноїпро хід виконанняПрограми розвитку інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом, утриманням автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури у Тальнівському районі на 2018-2020 роки.Інформацію взято до відома та продовженоконтроль за виконанням Програми та роботи щодо ремонту та утримання доріг загального, державного та місцевого значення.

 В порядку контролю начальник відділу освіти райдержадміністрації – Лариса Коваль  доповіла про хід виконання рішення районної ради щодо реорганізації Лащівського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня».

 Заступник голови райдержадміністрації – Тетяна Півторак проінформувала комісію про проведену роботу щодо дотримання вимог чинного законодавства України при здійсненні відділом освіти райдержадміністрації закупівель природного газу та продуктів харчування дітей в закладах освіти району. Нею зокрема зазначено, що при здійсненні моніторингу Північним офісом держаудитслужби через систему «DoZorro»  повідомлень про порушення законодавства при проведенні закупівель не надходило та відділом освіти райдержадміністрації закупівлі продуктів харчування та газу для закладів освіти були здійснені відповідно вимог чинного законодавства України.

 Також комісією розглянуто листи Державного агентства автомобільних доріг України (УКРАВТОДОР), ПАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», Черкаської обласної державної адміністрації, звернення працівників охорони здоров’я України щодо недопущення через відсутність фінансування ліквідації фельдшерсько-акушерських/фельдшерських пунктів та вивільнення медичного персоналу в умовах реформування первинної медичної допомоги, особливо в сільській місцевості та іншихорганізацій, управлінь та служб з різних питань та враховано в подальшій діяльності.

 Активну участь при розгляді питань винесених на розгляд постійної комісії районної ради взяли депутати районної ради Заверталюк Л. П., Богомолова Ю. Д.,  Слінковенко В. Д., Назарук О. М., Ткаченко О. В.

Виконавчий апарат районної ради 

Фотозвіт

Повернутись