Засідання постійної комісії з питань комунальної власності

  13 листопада 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики, яке проводив заступник голови комісії Валентин Поперечний за участю першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Гречки  представників райдержадміністрації та районної ради.

  Члени комісії розглянули та підтримали проекти рішень: про створення груп подовженого дня в закладах загальної середньої освіти, засновником яких є Тальнівська районна рада,  про затвердження статуту Кривоколінськогонавчально-виховного комплексу в новій редакції, про створення Комунального некомерційного підприємства «Тальнівський центр первинної  медико-санітарної допомоги» Тальнівської районної ради Черкаської області,про звіт голови районної ради щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом Тальнівської районної ради в 2018 році, про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Тальнівської районної ради на 2019 рік,  про погодження проекту рішення районної ради «Про Порядок проведення конкурсу на право оренди, Методику розрахунку орендної плати та Типовий договір оренди  майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл Тальнівського району», про надання дозволу управлінню агропромислового та економічного розвитку Тальнівської районної державної адміністрації на продовження договору оренди майна спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району, про звіт постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики. Комісією обговорено проекти звернень депутатів до Кабінету Міністрів України  щодо ситуації, яка склалася у зв’язку з підвищенням ціни на газ та щодо вжиття термінових заходів з ремонту автомобільних доріг в районі.

  Дані проекти і звернення підтримано та запропоновано голові районної ради Валентині Любомській винести їх на розгляд президії та чергової сесії районної ради 15 листопада 2018 року.  

  Разом з тим, ряд проектів рішень не підтримано членами комісії і прийнято рішення повернути суб’єктам подання на доопрацювання. Проект рішення про безоплатну передачу з спільної  власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району до комунальної власності територіальної громади села Лоташеве приміщення ФАПу в с. Піщана, вул. Польова, 33, знято з розгляду для додаткового узгодження з міською та сільськими радами.

 Окрім проектів рішень на засіданні постійної комісії було заслухано інформацію першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Гречки про готовність закладів соціальної і гуманітарної сфери до роботи в осінньо-зимовий період. Начальник відділу освіти райдержадміністрації Лариса Коваль проінформувала членів комісії про виконання рішення районної ради про реорганізацію Лащівського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад –  загальноосвітня школа І-ІІ ступенів. Комісією рекомендовано зняти дане рішення з контролю, як таке що виконане.

 Комісією в порядку контрою заслухано інформацію про стан виконання рішення районної ради від 28.09.2018 №27-14/VIІ«Про внесення змін до рішення районної ради від 19.01.2017 № 12-2/VII із змінами та укладення договору про встановлення порядку володіння і користування  будівлею». За наслідками розглядувідмічено, що надіслані 03 жовтня 2018 року міській раді рішення та підписані головою районної ради два примірники договорупро встановлення порядку володіння і користування  будівлею районного будинку культури, керівництвом міської ради не виносилось на розгляд профільної постійної комісії та сесії міської ради, яка відбулась 30 жовтня 2018 року. Надісланий міській раді 19 жовтня 2018 року головою районної ради проект рішення міської ради для подальшого розгляду на засіданні профільної постійної комісії та сесії міської ради, керівництвом міської ради залишено без реагування. Після детального обговорення комісією запропоновано звернутись до постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг з клопотанням розглянути на засіданні комісії подані районною радою проекти документів та надати свої висновки.

 Також комісією розглянуто стан реагування на колективне звернення жителів сіл Мошурів та Поташ щодо проведення ремонту дороги Тальне – Мошурів – Поташ. Взято до відома, що частково проведено ремонтні роботи і запропоновано Тальнівській районній державній адміністрації вжити додаткових заходів щодо включення в установленому порядку Державним агентством автомобільних доріг України (УКРАВТОДОР) ремонту зазначеної у зверненні ділянки дороги в план на 2019 рік. Разом з тим, запропоновано винести на розгляд депутатів районної ради проект звернення до Кабінету Міністрів України, Черкаської обласної державної адміністрації та Державного агентства автомобільних доріг України щодо ремонту автомобільних доріг Тальнівського району у 2019 році.

 Комісією також розглянуто лист за підписом в. о. міського голови Белінської А. П. щодо передачі у володіння та користування міській раді одного із поверхів адміністративної будівлі за адресою: м. Тальне, вул. Соборна, 28.

 Поміж іншого, комісією розглянуто листи Міністерства інфраструктури України, Державного агентства автомобільних доріг України (УКРАВТОДОР), департаменту інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення Черкаської обласної державної адміністрації про ремонт автомобільних доріг державного значення в межах Тальнівського району, лист Міністерства охорони здоров’я України щодозвернення  депутатів Тальнівської районної ради про впровадження реформ в галузях освіти та медицини, звернення депутатів Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України, про недопущення підвищення ціни на газ для потреб населення та іншихорганізацій, управлінь та служб з різних питань.

 Активну участь при розгляді питань винесених на розгляд постійної комісії районної ради взяли депутати районної ради Богомолова Ю. Д., Назарук О. М., Поперечний В. А.

Виконавчий апарат районної ради 

Повернутись