Засідання постійної комісії з питань комунальної власності

  6 серпня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики, яку проводила Лідія Заверталюк – голова постійної комісії, за участю Тетяни Півторак – заступника голови Тальнівської районної державної адміністрації, представників райдержадміністрації та районної ради.

  Члени комісії розглянули проекти рішень про внесення змін до рішення районної ради  від 21.12.2018 № 30-12/VІІ «Про закріплення за Тальнівською райдержадміністрацією на праві оперативного управління майна та внесення змін до рішення районної ради від 23.02.2018 № 22-15/VІІ та про внесення змін до рішення районної ради від 14.07.2017 № 16-12/VІІ «Про друкований засіб масової інформації редакцію Тальнівської районної газети «Колос». Дані проекти рішення підтримано та запропоновано винести на розгляд президії та сесії районної ради.

  Комісією розглянуто інформацію про стан та ефективне використання комунальних об’єктів та фотоматеріали, подані Тальнівським районним  територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг),  якому на праві оперативного управління передано майно, яке належить до спільної власності територіальних громад сіл та міста. Відмічено, що було збудовано новий харчоблок, а також частина будівель та приміщень потребує поточних ремонтів. Запропоновано Тальнівському районному територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) надати пропозиції до районної ради щодо подальшого використання будиночків колишнього піонерського табору «Світанок» для подальшої можливої передачі в оренду або відчуження шляхом проведення аукціону та списання аварійної будівлі столової. 

 Заслухано інформації начальника відділу економіки та інвестицій управління агропромислового та економічного розвитку Тальнівської районної державної адміністрації – Світлани Ковалишиної про хід виконання районних програм підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» та реформування житлово-комунального господарства в Тальнівському районі. Інформацію по даним програмам взято до відома та запропоновано продовжити контроль за їх виконанням. Також нею проінформовано про готовність закладів соціальної та гуманітарної сфери до роботи у осінньо-зимовий період. Комісією запропоновано продовжити роботу щодо підготовки закладів соціальної і гуманітарної сфери до роботи в осінньо-зимовий період та надати інформацію про хід підготовки до першого  вересня 2019 року. Завідувач сектором містобудування та архітектури райдержадміністрації – Микола Белінський також проінформував членів комісії про хід виконання районної Програми коригування  (оновлення) топографічної підоснови, схеми планування території та генеральних планів населених пунктів Тальнівського району на 2015-2020 роки. Комісією інформацію взято до відома та продовжено контроль за виконанням програми.

  Начальник відділу з питань управління комунальною власністю виконавчого апарату районної ради – Сергій Скіченко проінформував про  періодичне відстеження рішення районної ради від 29.05.2012 № 14-6 «Про затвердження Положення про списання основних засобів об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району».

 Поміж іншого комісією розглянуто питання про хід виконання рішення районної ради «Про продовження терміну дії договору оренди частини приміщення адмінбудівлі з Головним управлінням статистики у Черкаській області». Дане рішення запропоновано зняти з контролю, як таке що виконане. Заслухано інформацію щодо стану сплати орендної плати за орендоване майно, яке належить до спільної власності територіальних громад сіл та міста району.

 Також комісією розглянуто листи Комунального некомерційного підприємства «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» щодо розпочатого ремонту трьох кабінетів та Департаменту фінансів Черкаської обласної державної адміністраціїщодо звернення Тальнівської районної державної адміністрації. Дані лист взято до відома та враховано в подальшій діяльності.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись