Засідання постійної комісії з питань комунальної власності

  6 березня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики, яку проводив Валентин Поперечний – заступник голови постійної комісії, за участю Володимира Гречки – першого заступника голови Тальнівської районної державної адміністрації, Тетяни Півторак – заступника голови Тальнівської районної державної адміністрації, представників райдержадміністрації та районної ради.

 Члени комісії розглянули проекти рішень: про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тальнівського району за 2018 рік; про надання дозволу управлінню агропромислового та економічного розвитку Тальнівської районної державної адміністрації на продовження терміну дії договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району; про  Порядок проведення конкурсу на право оренди, Методику розрахунку орендної плати та Типовий договір оренди  майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та міста  Тальнівського району; про затвердження районної  Програми  вдосконалення  надання вторинної медичної допомоги населенню Тальнівського району на 2019 – 2021 роки; про  Програму підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв у Тальнівському районі на 2019-2022 роки;про затвердження акту приймання-передачі сектором культури Тальнівської райдержадміністрації адмінбудівлі;про звернення депутатів Тальнівської районної ради Черкаської області до Кабінету Міністрів України  щодо соціальних нормативів використання природного газу для індивідуального опалення. Також комісією було запропоновано внести зміни проектів рішень про створення комунального некомерційного підприємства «Тальнівська центральна районна лікарня» Тальнівської районної ради Черкаської області, про зняття з контролю рішень районної ради, про внесення змін до рішення районної ради від 23.02.2018   № 22-15/VІІ «Про об’єкти (суб’єкти) спільної власності територіальних громад сіл і міста району» із змінами.

 Дані проекти підтримано та запропоновано голові районної ради Валентині Любомській винести їх на розгляд президії та чергової сесії районної ради 15 березня 2019 року. 

  Разом з тим, проект рішенняпро районну Програму поводження з твердими побутовими відходами у  Тальнівському районі на 2019-2022  роки комісією запропоновано  розглянути на черговому засіданні комісії.

 Також начальник відділу освіти райдержадміністрації Лариса Коваль проінформувала членів комісії про наслідки проведеної роботи щодо визначення опорних загальноосвітніх закладів району. Запропоновано продовжити роботу комісії щодо визначення опорних загальноосвітніх закладів району та про наслідки проведеної роботи повідомити на черговому засіданні комісії.

  Головний лікар комунального некомерційного підприємства «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ганна Данилюк проінформувала членів комісії щодо прогнозованої потреби у фахівцях з вищою медичною освітою. Їй запропоновано спільно з сільськими головами здійснити необхідні заходи щодо замовлення медичних фахівців та забезпечення їх житлом. Заслухано також інформації головного лікаря Тальнівської центральної районної лікарні Олега Солодька, про підсумки діяльності лікарні за 2018 рік та керівника Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації Оксани Чорної про хід виконання Програми створення та функціонування Центру надання адміністративних послуг в Тальнівському районі на 2013-2020 роки.

  Комісією розглянуто в порядку контролю питання щодо управління майном спільної власності територіальних громад сіл та міста району, доцільності поділу майна в натурі адмінбудівлі районної ради, укладення договору володіння та користування будівлею Тальнівського районного будинку культури, безоплатної передачі із спільної власності територіальних громад сіл та міста району до комунальної власності територіальної громади села Лоташеве приміщення фельдшерсько-акушерського пункту. Відмічено, що майже всі сільські ради, яким було надіслано дані питання для розгляду на сесіях, надали свої рішення. Разом з тим,  Тальнівською міською радою не вносилось на розгляд сесії жодного вищезазначеного питання. Комісією запропоновано повторно звернутись до Тальнівської міської ради та деяких сільських рад, які не розглянули дані питання на своїх сесіях, про включення вищезазначених питань до розгляду на чергових сесіях рад.

  Поміж іншого комісією розглянуто листи: Тальнівської районної державної адміністрації, Прокуратури Черкаської області, директора Колодистенського навчально – виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів»імені Василя Доманицького, Черкаської обласної ради, Черкаської обласної державної адміністрації, Державного агентства автомобільних доріг України, Міністерства інфраструктури України та іншихорганізацій, управлінь та служб з різних питань та враховано в подальшій діяльності.

  Активну участь при розгляді питань винесених на розгляд постійної комісії районної ради взяли депутати районної ради Богомолова Ю. Д.,  Поперечний В. А., Назарук О. М., Ткаченко О. В.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись