Засідання постійної комісії з питань комунальної власності

  4 грудня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики, яке проводив заступник голови комісії Валентин Поперечний за участю голови Тальнівської районної ради Валентини Любомської, заступника голови Тальнівської районної державної адміністрації Тетяни Півторак, представників райдержадміністрації та районної ради.

  На засіданні постійної комісії було заслухано звіт голови районної ради Валентини Любомської про діяльність з січня по грудень 2018 року. Вона  зазначила, що намагалась будувати свою роботу на принципах законності, колегіальності, гласності, а головне – відкритості, з метою найефективнішого використання наданих законодавством повноважень для соціального, економічного та культурного зростання громад. Відмітила, що  спільно з постійною комісією з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики здійснювався контроль за виконанням заходів районних Програм та рішень районної ради щодо розвитку медицини, освіти, а також збереження та утримання комунального майна району. Також голова районної ради Валентина Любомська проінформувала членів комісій щодо проведеної роботи по виготовленню документів про право власності на комунальне майно району та земельні ділянки під ними. Після детального та активного обговорення членами комісій підтримано звіт голови районної ради Валентини Любомської про діяльність з січня по грудень 2018 року.

  Окрім звіту голови районної ради члени комісії розглянули проекти рішень: про надання дозволу Тальнівській центральній районній лікарні на списання з балансу основних засобів, про затвердження акту приймання – передачі Тальнівською центральною районною лікарнею житлового  будинку та про Програму  вдосконалення   первинної медико-санітарної  допомоги у Тальнівському  районі  на  2018-2021 роки.  Дані проекти підтримано та запропоновано голові районної ради Валентині Любомській винести їх на розгляд президії та чергової сесії районної ради 7 грудня 2018 року.  

  Разом з тим ряд проектів рішень не підтримано членами комісії і прийнято рішення повернути суб’єктам подання на доопрацювання.

  Поміж іншого комісією заслухано інформації про проблемні питання розвитку Тальнівського району, про наслідки проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр», розглянуто лист Черкаської обласної державної адміністрації про перерозподіл обласного бюджету, звернення депутатів Золотоніської районної ради до Президента України щодо скасування постанови Кабінету Міністрів України та іншихорганізацій, управлінь і служб з різних питань.

  Активну участь при розгляді питань винесених на розгляд постійної комісії районної ради взяли депутати районної ради Назарук О. М., Поперечний В. А., Ткаченко О. В., Слінковенко В. Д.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись