Засідання постійної комісії з питань комунальної власності

  2 грудня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики, яку проводив Валентин Поперечний – заступник голови постійної комісії за участю  голови районної ради Валентини Любомської, заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Півторак, в.о. заступника міського голови Бориса Кутаса, представників райдержадміністрації та районної ради.

  Члени комісії заслухали звіт голови районної ради Валентини Любомської про здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом Тальнівської районної ради  в 2019 році, підтримали проект рішення з даного питання і запропонували винести на розгляд президії та 37-ї сесії районної ради.

  Також комісією розглянуто проекти рішень про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Тальнівської районної ради на 2020 рік, про затвердження фінансового плану на 2020 рік Комунального некомерційного підприємства «Тальнівська центральна районна лікарня» Тальнівської районної ради Черкаської області, про діяльність комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр», про надання дозволу відділу освіти Тальнівської районної державної  адміністрації на продовження  терміну дії договору оренди майна. Дані проекти рішень підтримано, запропоновано винести на розгляд президії та 37-ї сесії районної ради. Проект рішення про зняття з контролю рішень районної ради, запропоновано розглянути на наступному засіданні постійної комісії та 38-й сесії районної ради.

 Крім цього членами комісії взято до відома, що проекти рішень  про план заходів та кошторис витрат з реалізації у 2020 році програми організаційного і технічного забезпечення здійснення заходів щодо утримання та використання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і міста району на 2016-2020 роки, про Програму соціально - економічного та культурного розвитку Тальнівського району на 2020 рік, про виконання плану роботи районної ради на 2019 рік та затвердження плану роботи на 2020 рік, оприлюднені на офіційному сайті районної ради для ознайомлення. Запропоновано ознайомитись з ними, за необхідності внести  свої зауваження та пропозиції до 10 грудня 2019 року, які будуть узагальнені та винесені на розгляд наступного засідання комісії, президії та наступної 38-ї сесії районної ради.

 Комісією розглянуто хід виконання рішень районної ради про внесення змін до статуту Комунального некомерційного підприємства «Тальнівська центральна районна лікарня» Тальнівської районної ради та про надання дозволу КНП “Тальнівська ЦРЛ” на внесення змін до договору оренди та передачу в оренду майна. Дані рішення запропоновано зняти з контролю, як такі що виконані. За наслідками  розгляду стану виконання рішень районної ради  про безоплатну передачу із спільної  власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району до комунальної власності відповідних територіальних громад майнових комплексів (будівель) та матеріальних цінностей  закладів освіти,про зміну засновника Романівського закладу дошкільної освіти (дитячого садка) «Сонечко», про зміну засновника Романівської початкової школи, про зміну засновника Заліського закладу дошкільної освіти (дитячого садка) «Берізка» взявши до уваги, що частково вони виконані, вирішено продовжити контроль до повного їх виконання.

 Також комісією заслухано інформацію начальника управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Віталія Захарчука про хід виконання районної програми реформування житлово-комунального господарства в Тальнівському районі на 2016-2020 роки. Після детального обговорення запропоновано виконавцям програми надати райдержадміністрації розрахунки з відповідним обґрунтуванням щодо необхідних на виконання районної програми коштів для врахування поданих пропозицій при формуванні проекту районного бюджету на 2020 рік, внесенні змін до нього.

  Віталієм Захарчуком було проінформовано комісію про те, що здійснюється процедура ліквідації управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації. Комісією запропоновано райдержадміністрації внести пропозиції щодо потреби в подальшому використанні будівлі балансоутримувачем, якої є управління та подати відповідний пакет документів щодо передачі або повернення майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району переданого в оперативне управління згідно вимог чинного законодавства на розгляд постійної комісії.

 Розглянуто доручення голови Черкаської обласної державної адміністрації щодо визначення переліку доріг, що потребують першочергового ремонту та експлуатаційного утримання і надання узгоджених пропозицій. Після детального обговорення даних пропозицій запропоновано райдержадміністрації підготувати зведену інформацію та направити  Департаменту інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення Черкаської обласної державної адміністрації.

 Поміж іншого комісією розглянуто лист Головного управління статистики у Черкаській області щодо сприяння у забезпеченні приміщенням тимчасового переписного персоналу залученого до підготовки і проведення Всеукраїнського перепису населення у 2020 році та лист Комунального некомерційного підприємства «Тальнівський  центр первинної медико-санітарної допомоги» щодо початку поточного ремонту реєстратури.

 Після детального обговорення всіх питань винесених на розгляд постійної комісії депутати також розглянули проект  плану роботи  постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики на 2020 рік.

  Активну участь при розгляді питань винесених на розгляд постійної комісії районної ради взяли депутати районної ради Богомолова Ю. Д., Назарук О. М., Поперечний В. А., Ткаченко О. В.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись