Засідання постійної комісії з питань комунальної власності

  12 березня 2020 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики.

  Комісією розглянуто проекти рішень районної ради про внесення змін до рішення районної ради «Про об’єкти (суб’єкти) спільної власності територіальних громад сіл і міста району», про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності (експертів)  адмінбудівлі по вулиці Гагаріна, 4 міста Тальне, про затвердження акту приймання-передачі майна, що належить до спільної власності територіальних громад  сіл та міста  Тальнівського району на баланс Тальнівської райдержадміністрації, про звернення депутатів Тальнівської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про скасування постанови НКРЕП щодо оплати послуг за постачання та розподіл природного газу та про передачу майна спільної власності  територіальних громад сіл та міста району та затвердження актів приймання – передачі матеріальних цінностей. Дані проекти рішень підтримано і запропоновано винести на розгляд президії та 39-ї сесії районної ради.

   Крім цього, членами комісії розглянутопитання щодо стану пожежної та техногенної безпеки в Тальнівському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та Центрі комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Тальнівської районної ради «Ми з майбутнім». З даного питання доповідали директор Тальнівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – Сергій Шпичак та директор Центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Тальнівської районної ради «Ми з майбутнім» – Людмила Павлова. Вони проінформували що було вже зроблено, а що ще потребує доопрацювання для забезпечення пожежної та техногенної безпеки. Комісією рекомендовано дане питання також розглянути постійній комісії з питань бюджету та економічного розвитку в частині виділення коштів для усунення недоліків виявлених в ході перевірки пожежної безпеки Тальнівським районним сектором Управління ДСНС України у Черкаській області. Директорам даних закладів продовжити роботу з усунення виявлених в ході перевірки недоліків.

 Начальник відділу з питань управління комунальною власністю виконавчого апарату районної ради – Сергій Скіченко проінформував про повторне відстеження рішення районної ради від 15.03.2019 № 31-15/VІІ «Про  Порядок проведення конкурсу на право оренди, Методику розрахунку орендної плати та Типовий договір оренди  майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та міста  Тальнівського району».

 Поміж іншого розглянуто питання стану виконання рішень районної ради про надання дозволу Тальнівській районній державній адміністрації на продовження  терміну дії договору оренди майна, про надання дозволу відділу освіти Тальнівської районної державної адміністрації на продовження  терміну дії договору оренди майна та про надання дозволу Тальнівській районнійдержавній адміністрації на передачу в суборенду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району. Дані рішення запропоновано зняти з контролю, як такі що виконані. Заслухано інформацію щодо стану сплати орендної плати за орендоване майно та стан проведеної інвентаризації майна, яке належить до спільної власності територіальних громад сіл та міста району.

 Також взято до відома та враховано в подальшій діяльності листи Комунального некомерційного підприємства «Тальнівська центральна районна лікарня» щодо встановлення тарифів на платні послуги, Тальнівського районного будинку культури щодо руйнування входу в підвальне приміщення та Тальнівської районної державної адміністрації щодо засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  Активну участь при розгляді питань винесених на розгляд постійної комісії районної ради взяли депутати районної ради Богомолова Ю. Д., Назарук О. М., Поперечний В. А., Ткаченко О. В.

Виконавчий апарат районної ради 

Фотозвіт

Повернутись