Засідання постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку

  29 травня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради  з питань бюджету та економічного розвитку, яке проводив голова комісії  Олександр Дімітров за участю голови районної ради Валентини Любомської, голови райдержадміністрації Василя Клименка, заступників голови райдержадміністрації Тетяни Півторак та Володимира Гречки, начальника Тальнівського відділення Звенигородської ОДПІ Олександра Маринченка та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

   Першим  на засідання комісії було винесено питання заборгованості КП «Водоканал» Тальнівської міської ради перед Тальнівським РЕМом  за спожиту електроенергію.  У розгляді даного питання взяли участь міський голова Олексій Юрченко, директор КП «Водоканал»  Ігор Сімборський, директор Тальнівського РЕМ Юрій Пашковський, депутати міської ради Алла Михальченко, Тетяна Шкода, Олександр Гижко, Микола Гурбич. За наслідками постійною комісією районної ради з питань бюджету та економічного розвитку внесено пропозицію - за рахунок перевиконання районного бюджету за І півріччя 2018 року виділити 200 тис. грн. на фінансову підтримку КП «Водоканал» та включити виділення зазначених коштів при розгляді питання внесення змін до районного бюджету на  2018 рік.   

 На засіданні заслухано звіт Тальнівської райдержадміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району, здійснення делегованих районною радою повноважень по якому інформував голова райдержадміністрації Василь Клименко.

  Також розглянуто питання виконання районного бюджету за І квартал 2018 року та внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. По даних питаннях інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Шпичак.

   Члени комісії розглянули проекти програм: протидії тероризму на території Тальнівського району  на 2018-2022 роки; розвитку інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури у Тальнівському районі на 2018-2022 роки;  розвитку футболу в Тальнівському районі на 2018-2020 роки.

  Депутати підтримали внесення змін до програми розвитку фізичної культури і спорту в районі на 2018-2020 роки та внесли зміни до рішення районної ради від 21.12.2017 № 20-7/УІІ «Про затвердження структури та граничної чисельності КЗ «Тальнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

  Крім того, члени комісії заслухали інформацію про хід виконання районних програм: «Питна вода Тальнівщини» на 2010-2020 роки»; «Безбар’єрна Тальнівщина» та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Тальнівському районі на 2016-2020 роки.

 За наслідками обговорення, комісією надано позитивні висновки та запропоновано винести обговорені проекти рішень на засідання президії та сесію районної ради, яка відбудеться 31 травня 2018 року.

 В обговоренні проектів активну участь взяли голова районної ради Валентина Любомська, голова райдержадміністрації Василь Клименко, голова комісії з питань бюджету та економічного розвитку Олександр Дімітров та члени постійної комісії Віктор Марченко, Сергій Гудзенко, Ігор Новицький, Василь Данилюк, Володимир Бондарчук.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись