Засідання постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку

   24 жовтня 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради  з питань бюджету та економічного розвитку, яке проводив голова комісії  Олександр Дімітров за участю голови районної ради Валентини Любомської, першого заступника голови райдержадміністрації Володимира  Гречки та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

 На засіданні розглянуто питання про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 11-3/УІІ «Про районний бюджет на 2017 рік із змінами по якому інформувала заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації  Тетяна Балка.

  Члени комісії підтримали проект рішення «Про внесення змін до рішення районної ради від 05.05.2017 № 15-25/УІІ «Про перелік об’єктів на ремонт утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення» із змінами. З даного питання інформував начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Микола Белінський.

 На розгляд комісії також винесено питання про надання дозволу Тальнівському РБК на передачу у короткострокову оренду приміщень, що належать до спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району та про надання дозволу Тальнівському РБК на передачу в оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського районупо яких інформував директор Тальнівського районного будинку культуриВолодимир Таран.

 Комісією позитивно розглянуто питання «Про Програму  підтримки книговидання місцевих авторів та популяризації української книги в Тальнівському районі на 2017-2020 роки та «Про районну програму роботи з обдарованою молоддю «Обдарована особистість» на 2018–2021 роки.

 Заслухано інформацію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяни Маринченко щодо пільгового перевезення залізничним транспортом.                       

  Комісією вирішено винести обговорені проекти рішень на президію та сесію районної ради, яка відбудеться 27 жовтня 2017 року. В обговоренні проектів активну участь взяли голова районної ради Валентина Любомська, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка, голова комісії з питань бюджету та економічного розвитку Олександр Дімітров та члени постійної комісії Ігор Новицький, Сергій Гудзенко, Віктор Марченко, Микола Каплюченко, Павло Лаціна.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись