Засідання постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку

   23 травня 2016 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку, яке проводив  Олександр Дімітров.

   Спільно із комісією з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики та комісією з соціальних та гуманітарних питань розглянуто такі питання: звіт головного лікаря Тальнівської центральної районної лікарні про результати фінансово-господарської діяльності Тальнівської центральної районної лікарні за 2015 рік; про стан фінансово-господарського забезпечення закладів освіти Тальнівського району; про оптимізацію мережі навчальних закладів району.

   На засіданні обговорено питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2015 № 2-4/УІІ «Про районний бюджет на 2016 рік» із змінами та «Про  підсумки виконання районного бюджету за І квартал 2016 року». Із зазначених питань інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації  Наталія Шпичак. По питанню виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за І квартал 2016 року доповідала начальник відділу торгівлі та економічного розвитку райдержадміністрації Тетяна Сандул.

  Про надання матеріальної допомоги інформував Віталій Карпук керуючий справами виконавчого апарату районної ради. Про реєстр подань щодо виділення коштів  інформував голова постійної комісії  Олександр Дімітров.

  На спільному засіданні постійних комісій районної ради розглядався звіт голови районної державної адміністрації про стан виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району, здійснення делегованих районною радою повноважень.

  В роботі комісії взяли участь голова районної ради  Валентина Любомська та депутат обласної ради Олексій Юрченко.

  В обговоренні поданих проектів активну участь взяли голова районної ради Валентина Любомська, голова комісії з питань бюджету та економічного розвитку Олександр Дімітров та члени постійної комісії Сергій Гудзенко, Ігор Новицький, Микола Каплюченко, Сергій Тульчинський. Комісією прийнято рішення винести обговорені проекти рішень на  сесію районної ради, яка відбудеться 26 травня 2016 року.

Повернутись