Засідання постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку

   20 вересня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради  з питань бюджету та економічного розвитку, яке проводив голова комісії  Олександр Дімітров за участю голови районної ради Валентини Любомської, голови райдержадміністрації Василя Клименка, заступника голови райдержадміністрації Тетяни Півторак, начальника фінансового управління райдержадміністрації Наталії  Шпичак.

  На засіданні комісії розглянуто питання внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. По даному питанню інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Шпичак.

 Про стан виконання рішення районної ради «Про утворення комісії з вивчення питання фінансування закладів охорони здоров’я та соціального захисту в районі» доповідала заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак.

 Олександр Дімітров прозвітував про роботу постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку за період роботи з листопада 2015 року по серпень 2018 року та ознайомив присутніх  із листами, які були винесені на розгляд комісії.

 За наслідками обговорення, комісією надано позитивні висновки та запропоновано винести обговорені проекти рішень на засідання президії та на чергову сесію районної ради, яка відбудеться 28 вересня 2018 року.

 В обговоренні проектів активну участь взяли голова районної ради Валентина Любомська, голова райдержадміністрації Василь Клименко, голова комісії з питань бюджету та економічного розвитку Олександр Дімітров та члени постійної комісії Володимир Бондарчук, Павло Лаціна (секретар комісії), Віктор Марченко, Ігор Новицький (заступник голови комісії), Сергій Тульчинський.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись