Засідання постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку

   20 лютого 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради  з питань бюджету та економічного розвитку, яке проводив голова комісії  Олександр Дімітров за участю голови районної ради Валентини Любомської, голови райдержадміністрації Василя Клименка, заступника голови райдержадміністрації Тетяни Півторак, начальника Тальнівського відділення Звенигородської ОДПІ Олександра Маринченка, керуючого справами виконавчого апарату районної ради Віталія Карпука та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

  На засіданні члени комісії заслухали звіт голови районної ради Любомської В.О. про діяльність за 2017 рік. Головою було відмічено, щосаме бюджетні питання займали вагоме місце в порядку денному пленарних засідань ради. Практично на кожній сесії розглядались питання виконання та коригування районного бюджету. На засіданнях постійних комісій та президії ці питання завжди жваво обговорювались, депутати вносили свої корективи до поданих пропозицій райдержадміністрацією, що давало змогу виносити на розгляд сесій оптимальні проекти рішень, які б, по можливості,  враховували потреби як бюджетних установ так і територіальних громад району.

         Депутати підтримали внесення змін до районного бюджету на 2017 рік; до районного бюджету на 2018 рік; до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тальнівського району на 2018 рік та до районної програми «Турбота» на 2015-2020 роки із змінами, а також заслухали  виконання районного бюджету за 2017 рік.

  Комісією розглянуто проекти програм «Інформаційно-аналітична система «Місцеві бюджети на 2018-2020 роки»; розвитку первинної медико-санітарної допомоги населенню Тальнівщини на засадах загальної практики сімейної медицини на 2018-2022 роки; Програми проведення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи у Тальнівському районі на 2018-2020 роки; Програми розвитку фізичної культури і спорту в районі на 2018-2020 роки»;  програми підтримки діяльності органів виконавчої влади на 2018-2020 роки; програми „Питна вода Тальнівщини“ на 2010-2020 роки» із змінами та підтримано проекти рішень про план заходів та кошторис витрат з реалізації у 2018 році програми організаційного і технічного забезпечення здійснення заходів щодо утримання та використання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і міста району на 2016-2020 роки та про затвердження звітів про незалежну (експертну) оцінку об’єктів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району.

  За наслідками обговорення, комісією надано позитивні висновки та запропоновано винести обговорені проекти рішень на засідання президії та сесію районної ради, яка відбудеться 23 лютого 2018 року.

  Запропоновано повернути на доопрацювання проект рішення по внесенню змін до Програми розвитку інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Тальнівському районі на 2017-2020 роки.

  Крім того, члени комісії дали доручення районній державній адміністрації вивчити питання надання кредитів учасникам АТО для придбання житла.

 Заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак проінформувала членів комісії про проведену роботу комісії з питань вивчення причини виходу з ладу дизельного двигуна у Тальнівській ЦРЛ. Нею зазначено, що на даний час встановлюється нове обладнання.

 В обговоренні проектів активну участь взяли голова районної ради Валентина Любомська, голова райдержадміністрації Василь Клименко, голова комісії з питань бюджету та економічного розвитку Олександр Дімітров та члени постійної комісії Віктор Марченко, Сергій Тульчинський, Сергій Гудзенко, Ігор Новицький.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись