Засідання постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку

   19 вересня 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради  питань бюджету та економічного розвитку, яке проводив заступник голови комісії Ігор Новицький за участю голови районної ради Валентини Любомської, заступників голови райдержадміністрації Володимира  Гречки і Тетяни Півторак та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

  На засіданні розглянуто питання «Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку за перше півріччя 2017 року» по якому інформував начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Віталій Захарчук.

  Про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року та про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 11-3/УІІ «Про районний бюджет на 2017 рік із змінами інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації  Наталія Шпичак.

 Начальник відділу освіти райдержадміністрації Лариса Коваль проінформувала присутніх про встановлення вартості харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах Тальнівського району та відповідного внесення змін до районної комплексної програми «Освіта Тальнівщини». Заслухано інформацію «Про хід виконання Програми підвищення енергоефективності, зменшення споживання енергоресурсів у Тальнівському районі на 2015-2018 роки» та «Про затвердження Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на період до 2020 року в Тальнівському районі» по яких інформував начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Микола Белінський.

   На розгляд комісії також винесено питання «Про створення Комунального закладу «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тальнівської районної ради Черкаської області по якому інформували головний лікар Тальнівської ЦРЛ Анатолій Майсюк та заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак.

  Члени комісії підтримали проект рішення «Про внесення змін до районної програми «Турбота» на 2015-2020 роки». З даного питання інформувала заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Вікторія Захарчук.

  Комісією також було розглянуто питання «Про внесення змін до районної програми утилізації непридатних, заборонених до використання та невідомих пестицидів» та «Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 11-16/VII«Про план заходів та кошторис витрат з реалізації у 2017 році програми організаційного і технічного забезпечення здійснення заходів щодо утримання та використання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і міста району на 2016-2020 роки» із змінами» по яких інформував начальник  управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Віталій Захарчук.

   Комісією вирішено винести обговорені проекти рішень на президію та сесію районної ради, яка відбудеться 22 вересня  2017 року. В обговоренні проектів активну участь взяли голова районної ради Валентина Любомська, заступники голови райдержадміністрації Тетяна Півторак та Володимир Гречка, заступник голови комісії з питань бюджету та економічного розвитку Ігор Новицький  та члени постійної комісії Володимир Бондарчук, Сергій Гудзенко, Віктор Марченко, Микола Каплюченко, Павло Лаціна.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись