Засідання постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку

   18 грудня 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради  з питань бюджету та економічного розвитку, яке проводив голова комісії  Олександр Дімітров за участю голови районної ради Валентини Любомської, голови райдержадміністрації Василя Клименка, заступників голови райдержадміністрації та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

  Першим на засіданні комісії було розглянуто питання обрання секретаря постійної комісії. В зв’язку із складенням повноважень депутата районної ради Каплюченка М.А., який був секретарем комісії, секретарем було обрано Лаціну П.О.

 На засіданні розглянуто питання  затвердження структури та  граничної  чисельності КЗ «Тальнівський районний центр первинної медико – санітарної допомоги» і Тальнівської районної лікарні. Надано позитивний висновок щодо проекту рішення про внесення змін до рішення районної ради від 22.09.2017 № 17-4/УІІ  «Про створення комунального закладу «Тальнівський районний центр первинної медико – санітарної допомоги» Тальнівської районної ради» з якого інформувала головний лікар КЗ «Тальнівський  районний  центр первинної медико-санітарної допомоги ”   Тальнівської  районної  ради Ганна Данилюк.

  Члени комісії підтримали проект рішення про надання дозволу Тальнівській центральній районній лікарні  на передачу в оренду приміщень та затвердження актів прийому – передачі автотранспортних засобів.

 Комісією позитивнорозглянуто питання «Про районну комплексну програму «Освіта Тальнівщини» на 2018-2020 роки», «Про Програму зайнятості Тальнівського району на 2018-2020 роки та внесенозмінидо районної програми «Турбота» на 2015-2020 рокиіз змінами.

  На розгляд комісії також винесено питання «Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Тальнівського району на 2018 рік»,«Про районний бюджет на 2018 рік», «Про Програмуборотьби з амброзією полинолистою у Тальнівському районі на 2017-2021роки».

 Запропоновано внести зміни до програми удосконалення роботи органів виконавчої влади в Тальнівському  районі на 2016 - 2017 рокита до рішення районної ради від 23.12.2016 №11-3/VIІ «Про районний бюджет на 2017 рік».

 За наслідками обговорення, комісією надано позитивні висновки та запропоновано винести на розгляд сесії районної ради.

 Також членами комісії підтримано проект рішення про виконання плану роботи районної ради за 2017 рік та затвердження плану роботи на 2018 рік, а також затверджено план роботи постійної комісії на 2018 рік.

 Комісією вирішено винести обговорені проекти рішень на засідання президії та сесію районної ради, яка відбудеться 21 грудня 2017 року. В обговоренні проектів активну участь взяли голова районної ради Валентина Любомська, голова райдержадміністрації Василь Клименко, голова комісії з питань бюджету та економічного розвитку Олександр Дімітров та члени постійної комісії Віктор Марченко, Володимир Бондарчук, Сергій Тульчинський, Павло Лаціна, Валентина Кутова.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись