Засідання постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку

  15 серпня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради  з питань бюджету та економічного розвитку, яке проводив голова комісії  Олександр Дімітров за участю голови районної ради Валентини Любомської, голови райдержадміністрації Василя Клименка, першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Гречки, начальника фінансового управління райдержадміністрації Наталії  Шпичак.

 На засіданні комісії розглянуто питання внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. По даному питанню інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Шпичак.

  Про хід виконання  рішення районної ради від 31.05.2018 № 24-4/УІІ «Про Програму розвитку інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом, утриманням автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури у Тальнівському районі на 2018-2020 роки» інформував перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка.

  На засіданні комісії розглянуто питання внесення змін до структури та чисельності  Тальнівської центральної районної лікарні та підтримано проект рішення районної ради «Про звернення депутатів Тальнівської районної ради Черкаської області до Верховної Ради України щодо подолання вето Президента України на Закон України № 5495».

  Голова постійної комісії Олександр Дімітров ознайомив присутніх із листами, які були винесені на розгляд комісії.

  За наслідками обговорення, комісією надано позитивні висновки та запропоновано винести обговорені проекти рішень на засідання президії та позачергову сесію районної ради, яка відбудеться 17 серпня 2018 року.

  В обговоренні проектів активну участь взяли голова районної ради Валентина Любомська, голова райдержадміністрації Василь Клименко, голова комісії з питань бюджету та економічного розвитку Олександр Дімітров та члени постійної комісії Володимир Бондарчук, Павло Лаціна, Сергій Гудзенко, Ігор Новицький, Сергій Тульчинський.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись