Засідання постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку

   10 липня 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради  питань бюджету та економічного розвитку, яке проводив голова комісії  Олександр Дімітров за участю голови районної ради Валентини Любомської та  голови райдержадміністрації Василя Клименка.

   На засіданні розглянуто питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 11-3/УІІ «Про районний бюджет на 2017 рік» із змінами по якому інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації  Наталія Шпичак.

  Про Програму вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Тальнівського району, збільшення надходжень до районного бюджету на 2017 рік інформував начальник Тальнівського відділення Звенигородської ОДПІ Станіслав Коляда.

  Розглянуто питання «Про створення фонду депутата районної ради сьомого скликання та затвердження Порядку використання коштів депутатського фонду»; звернення депутатів Чорнобаївської районної ради до обласної та районних рад Черкаської області щодо надання допомоги Чорнобаївському району для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації регіонального рівня; про вдосконалення роботи постійної комісії районної ради. По даних питаннях інформував голова постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку Олександр Дімітров.

   Також розглянуто проект рішення «Про Програму підтримки місцевого самоврядування у Тальнівському районі на 2017-2020 роки» та «Про друкований засіб масової інформації редакцію Тальнівської районної газети «Колос» по яких інформував керуючий справами виконавчого апарату  районної ради Віталій Карпук.

  На розгляд комісії також винесено питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 31.12.2013 № 25-3/УІ «Про придбання автомобіля Сатанівському А.М.» по якому інформувала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Маринченко.       Члени комісії підтримали проект рішення «Про внесення змін до рішення районної ради від 05.05.2017 № 15-25/УІІ «Про перелік об’єктів на ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення». З даного питання інформував начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Микола Белінський.

  За участю заступника голови райдержадміністрації Тетяни Півторак, міського голови Олексія Юрченка та начальника фінансового управління міської ради Світлани Ковалишиної обговорено питання про оплату за навчання дітей в Тальнівській дитячій музичній школі, які не проживають на території ОТГ по якому інформувала заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак.

   При розгляді звернення депутатів Черкаської обласної ради до голів районних рад, міських, сільських, селищних голів, депутатів усіх рівнів Черкаської області щодо вирішення питання порушення міжпосадових співвідношень у розмірі оплати кваліфікованої і невідкладної праці   працівників галузі охорони здоров’я, члени комісії запропонували головному лікарю ЦРЛ Анатолію Майсюку підготувати детальну інформацію для подальшого подання в обласну раду.

  В обговоренні проектів активну участь взяли голова райдержадміністрації Василь Клименко, голова комісії з питань бюджету та економічного розвитку Олександр Дімітров та члени постійної комісії Володимир Бондарчук, Сергій Гудзенко, Ігор Новицький, Сергій Тульчинський, Микола Каплюченко, Павло Лаціна. Комісією вирішено винести обговорені проекти рішень на президію та сесію районної ради, яка відбудеться 14 липня 2017 року.

                                                               Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись