Засідання постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку

   8 листопада 2016 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку, яке проводив  голова   постійної комісії  Олександр Дімітров.

   По  питаннях «Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року» та «Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2015 № 2-4/УІІ «Про районний бюджет на 2016 рік» із змінами» інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Шпичак.

   На засіданні обговорено питання «Про районну Програму забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом у 2016-2020 роках». По даному питанню інформувала завідувач сектору з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації Марія Образцова.

    «Про внесення змін до рішення районної ради від 18.05.2007 № 10-7 «Про організацію щорічного районного конкурсу на кращу територіальну громаду» інформував керуючий справами  виконавчого апарату районної ради Віталій Карпук.

   На розгляд комісії виносилося рішення Черкаської обласної ради від 12.10.2016 № 9-32/УІІ «Про звернення депутатів Черкаської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості прийняття змін до Бюджетного кодексу України в частині передачі з державного на місцеві бюджети утримання приміщення загальноосвітніх навчальних закладів та їх технічного персоналу, оплати комунальних послуг та енергоносіїв закладів охорони здоров’я» по якому інформував голова комісії з питань бюджету та економічного розвитку Олександр Дімітров.

 Також розглянуто проекти документів для створення районного комунального підприємства для заготівлі дров на заклади соціальної сфери району та впорядкування лісонасаджень про яких інформував начальник  управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Віталій Захарчук.

    В обговоренні поданих проектів активну участь взяли голова районної ради Валентина Любомська, голова райдержадміністрації Василь Клименко, та члени постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку Сергій Гудзенко, Ігор Новицький. Комісією прийнято рішення винести обговорені проекти рішень на сесію районної ради, яка відбудеться 10 листопада 2016 року.

Фотозвіт

Повернутись