Засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку

    18 грудня 2015 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів, яке проводив голова комісії Скіченко М.Д. В засіданні взяли участь в.о. начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Сухонос А.Г., начальник відділу Держземагентства у Тальнівському районі Сикалов Г.А., сільський голова с.Вишнопіль Гудзенко Т.І., голова СФГ «Світлана» Довгошия В.Г.

   На початку засідання розглянуто організаційні питання. Заступником голови постійної комісії обрано Пасєку О.Д., секретарем комісії – Коваля В.Д. Розглянуто та підтримано проект рішення районної ради про затвердження положення про постійні комісії районної ради.

 Комісією розглянуто проект програми підтримки розвитку сільськогосподарських кооперативів у Тальнівському районі на період 2016-2017 років та питання внесення змін до програми розвитку земельних відносин в Тальнівському районі на 2011-2020 роки. Також комісія розглянула ряд питань про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок. За результатами розгляду проектів рішень комісією надано відповідні висновки та пропозиції. 

Повернутись