Засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів

  29 травня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів, яке проводив її голова Ковальов Анатолій Костянтинович. В роботі комісії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Гречка Володимир Васильович, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Карпук Віталій Петрович, начальник Відділу у Тальнівському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Сикалов Геннадій Анатолійович,   сільські голови, начальник управління агропромислового та економічного розвитку Захарчук Віталій Володимирович, керівники ряду сільськогосподарських підприємств та директор Тальнівської філії ДП «Укрветсанзавод».

  Постійною комісією розглянуто та підтримано проекти рішень районної ради «Про звіт Тальнівської райдержадміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району, здійснення делегованих районною радою повноважень», «Про хід виконання Програми розвитку молочного скотарства особистих селянських господарств Тальнівського району на 2011-2020 роки».

 Членами комісії розглянуто, підтримано та запропоновано винести на розгляд сесії 19 питань про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в адмінмежах населених пунктів Тальнівського району. 

 Також комісією розглянуто та внесено на розгляд сесії проекти рішень районної ради «Про підтримку звернення депутатів Черкаської обласної ради до Верховної Ради України щодорозширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами та посилення державного контролю за використанням і охороною земель» та «Про підтримку звернення депутатів Черкаської обласної ради до Верховної Ради України щодо переведення земельних ділянок, що знаходяться під майновими масивами, з колективної власності у комунальну».

  Члени комісії розглянули звернення депутатів Христинівської районної ради до Черкаської обласної ради і районних рад Черкаської області та запропонували включити його до порядку денного сесії.

  В порядку контролю розглянуто хід виконання програми з охорони та підвищення родючості грунтів Тальнівського району «Родючість 2017-2020 та районної програми запобігання виникнення захворювань домашніх свиней африканською чумою та інших інфекційних хвороб тварин, утворення резервного фонду матеріально-технічних засобів на випадок виникнення вогнища захворювання.

  Крім того, на засіданні комісії розглянуто звернення жителів сіл Глибочок та Криві Коліна щодо Тальнівського заводу по виробництву м'ясо-кісткового борошна. Присутніми взято до відома, що головою районної ради надіслано лист Міністерству аграрної політики та продовольства України, ДП «Укретсанзавод» та Тальнівській філії ДП «Укретсанзавод» з проханням розглянути дані звернення та належним чином прореагувати. Запропоновано керівництву заводу здійснити заходи по встановленню сучасних очисних фільтрів та дотриманні санітарних норм по зберіганню сировини для переробки.

  За результатами розгляду звернення директора СТОВ «Колос», ПП «Лідер», ТОВ Майданецьке ПВХ щодо розробки генплану села Майданецьке запропоновано Майданецькому сільському голові здійснити процедуру громадських слухань щодо меж населеного пункту в порядку, визначеному законодавством, та винести на розгляд сесії сільської ради.

  В роботі комісії взяли активну участь депутати Ковальов Анатолій Костянтинович,Слободяник Микола Архипович, Мельниченко Сергій Васильович та Коваль Лариса Вікторівна.    

Виконавчий апарат районної ради   

Повернутись