Засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів

  20 лютого 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів, яке провів голова комісії Ковальов Анатолій Костянтинович. В роботі комісії взяли участь заступник начальника Відділу у Тальнівському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Руденко Леся Миколаївна та Майданецький сільський голова Капериз Михайло Володимирович.

  Комісією розглянуто 2 проекти рішень районної ради про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для рибогосподарських потреб (став), які розміщені в адмінмежах Майданецької та Зеленьківської сільських рад. Розглянувши подані документи та заслухавши інформацію заступника начальника Відділу у Тальнівському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Руденко Лесі Миколаївни та Майданецького сільського голови Капериза Михайла Володимировича щодо даних технічних документацій, члени комісії  надали позитивний висновок та запропонували винести дані технічні документації на розгляд президії і сесії районної ради.

  В обговоренні питань, винесених на розгляд комісії, взяли активну участь депутати Ковальов Анатолій Костянтинович, Мельниченко Сергій Васильович та  Слободяник Микола Архипович. 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись