Засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів

   19 вересня 2017 відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів, яке проводив її голова Скіченко Микола Дмитрович. В роботі комісії взяли участь заступник начальника Відділу у Тальнівському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Руденко Леся Миколаївна,  сільські голови Білашок Любов Чмига, Тальянок Іван Шилкін, Веселого Кута Павло Козаченко, Романівки Галина Полійчук.

  На засіданні комісії було розглянуто  24 питання порядку денного, зокрема це 13 земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства про затвердження нормативної грошової оцінки та один став для рибогосподарських потреб в адміністративних межах Білашківської сільської ради. В адміністративних межах Тальянківської сільської ради розглянули нормативно грошову оцінку по  4-ох земельних ділянках  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. В адміністративних межах Лащівської сільської ради розглянули нормативну грошову оцінку по двох земельних ділянках для ведення особистого селянського господарства та для індивідуального садівництва. Також розглядалися одна земельна ділянка в адмінмежах Потаської сільської ради для ведення особистого селянського господарства, одна земельна ділянка в адмінмежах Веселокутської сільської ради, один став, який знаходиться в адмінмежах Романівської сільської ради та одна земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства в адміністративних межах Глибочківської сільської ради.  

  За наслідками розгляду технічних документацій по всіх надано позитивні висновки та запропоновано винести їх на розгляд сесії районної ради.  

 В роботі комісії взяли активну участь депутати Скіченко Микола Дмитрович,Слободяник Микола Архипович, Мельниченко Сергій Васильович та Терещук Іван Кіндратович.    

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись