Засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів

   18 грудня 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів, яке провів секретар комісіїКоваль Валерій Дмитрович. В роботі комісії взялиучасть керівники відділів райдержадміністрації.

 Члени комісії розглянули проект програми соціально-економічного та культурного розвитку Тальнівського району на 2018 рік. По даному питанню інформувала завідувач сектору економіки та інвестицій управління АПЕР Щербина Інна Сергіївна. Депутати вирішили інформаціювзяти до відома та запропонували підтримати проект рішення та рекомендували голові районної ради винести на розгляд президії та сесії районної ради.

  Про програму боротьби з амброзією полинолистою у Тальнівському районі на 2017-2020 роки депутатів інформував заступник начальника управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Сухонос Анатолій Григорович. Заслухавши інформацію депутати вирішили винести дану програму на розгляд президії та сесії районної ради. Анатолій Григорович проінформував членів комісії про виконання районної програми утилізації непридатних, заборонених до використання та невідомих пестицидів. Депутати дану інформацію взяли до відома та рекомендувати виконавцям зазначеним у Програмі продовжити виконання заходів, передбачених нею.

  Також було розглянуто затвердження двох технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які розміщені в адмінмежах Лоташівської сільської ради, трьох  - в адмінмежах Мошурівської сільської ради та одна технічна документація, яка знаходиться в адмінмежах Білашківської сільської ради. Заслухавши інформацію по даних технічних документаціях заступника начальника Відділу у Тальнівському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Руденко Лесі Миколаївни, депутати запропонували винести дані технічні документації на розгляд сесії районної ради.

   Комісією розглянуто проект рішення  про хід  виконання плану роботи районної ради за 2017 рік та затвердження плану роботи на 2018 рік і ззапропоновано винести на розгляд сесії.

  Секретар комісії Коваль Валерій Дмитрович проінформував депутатів про план роботи постійної комісії з агропромислового розвитку та природніх ресурсів на 2018 рік. Інформацію Коваля В.Д. взяли до відома та затвердили план роботи.

 В роботі комісії взяли активну участь депутати Коваль Валерій Дмитрович, Слободяник Микола Архипович та Коваль Лариса Вікторівна.    

Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись