Засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів

   17 грудня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів, яке проводив її голова Ковальов Анатолій Костянтинович.

 В роботі комісії взяли участь голова районної ради Валентина Любомська, начальник Відділу Держгеокадастру в Тальнівському районі Геннадій Сикалов, начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Віталій Захарчук, Майданецький сільський голова Михайло Капериз.

  Постійною комісією розглянуто, підтримано та запропоновано винести на розгляд сесії 13 питань про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в адмінмежах населених пунктів Лісівської, Лоташівської, Майданецької, Онопріївської, Павлівської, Шаулиської, Лащівської та Глибочківської сільських рад Тальнівського району.

 Члени постійної комісії також підтримали проект Програми соціально - економічного та культурного розвитку Тальнівського району на 2019 рікта проект рішення районної ради про виконання плану роботи районної ради на 2018 рік та затвердження плану роботи на 2019 рік.

 Начальник Відділу Держгеокадастру в Тальнівському районі Геннадій Сикалов проінформував членів комісії про встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць та поновлення  нормативно-грошової оцінки земель.

 В роботі комісії взяли активну участь депутати Ковальов Анатолій Костянтинович, Слободяник Микола Архипович, Коваль Валерій Дмитрович та Коваль Лариса Вікторівна.    

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись