Засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів

   15 серпня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів, яке проводив її голова Ковальов Анатолій Костянтинович. В роботі комісії взяли участь керуючий справами виконавчого апарату районної ради Карпук Віталій Петрович, заступник начальника Відділу у Тальнівському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Руденко Леся Миколаївна та заступник начальника управління агропромислового та економічного розвитку Сухонос Анатолій Григорович.

  Постійною комісією розглянуто, підтримано та запропоновано винести на розгляд сесії 3 питання про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в адмінмежах населених пунктів Тальнівського району. 

  В порядку контролю розглянуто хід виконання районної програми утилізації непридатних, заборонених до використання та невідомих пестицидів.

  Також комісією розглянуто та внесено на розгляд сесії проект рішення районної ради «Про підтримку звернення Тальнівської районної ради Черкаської області до Верховної Ради України щодо подолання вето Президента України на Закон України № 5495».

  Крім того, на засіданні комісії розглянуто лист Майданецької сільської ради щодо належного санітарного утримання території по вул.Польовій, 26 в с.Новомайданецьке та запропоновано Майданецькому сільському голові вирішити питання щодо власника будівлі.

 Голова постійної комісії ознайомив присутніх із рішенням Черкаської обласної ради від 06.07.2018 № 23-16/УІІ «Про внесення змін до рішення обласної ради від 03.06.2016 № 5-2/УІІ «Про обласну програму охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки».

 В роботі комісії взяли активну участь депутати Ковальов Анатолій Костянтинович, Слободяник Микола Архипович, Мельниченко Сергій Васильович, Коваль Валерій Дмитрович та Коваль Лариса Вікторівна.    

Виконавчий апарат районної ради   

Повернутись