Засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів

  15 квітня 2019 року відбулося чергове засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів.

 В роботі комісії взяв участь заступник начальника управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Анатолій Сухонос.

  Постійною комісією розглянуто, підтримано та запропоновано винести на розгляд президії та сесії районної ради внесення змін до районної програми утилізації непридатних, заборонених до використання та невідомих пестицидів та внесення змін до Програми підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів у Тальнівському районі.

 Також члени комісії розглянули хід виконання районної програми утилізації непридатних, заборонених до використання та невідомих пестицидів. Зазначено, що дане питання перебуває на постійному контролі.

 Члени комісії також ознайомилися із внесеними змінами до обласної програми підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів у Черкаській області на період до 2020 року та до обласної програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки.

 В роботі комісії взяли активну участь голова постійної комісії Ковальов Анатолій Костянтинович та члени комісії Слободяник Микола Архипович, Коваль Валерій Дмитрович, Мельниченко Сергій Васильович.    

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись