Засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів

  13 лютого 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів, яке провів голова комісії Анатолій Ковальов. В роботі комісії взяли участь голова районної ради Валентина Любомська, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Карпук, начальник Відділу у Тальнівському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Геннадій Сикалов та Мошурівський сільський голова Наталія Пономаренко.

   Члени комісії заслухали звіт голови районної ради Валентини Любомської про діяльність за 2017 рік. Вона  зазначила, що намагалась будувати свою роботу на принципах законності, колегіальності, гласності, а головне – відкритості, з метою найефективнішого використання наданих законодавством повноважень для соціального, економічного та культурного зростання громад. Відмітила, що  спільно з постійною комісією здійснювався контроль за виконанням заходів районних Програм та рішень районної ради щодо розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, галузі тваринництва і підтримки сільського господарства, утилізації  непридатних, заборонених до використання та невідомих пестицидів, боротьби з амброзією полинолистою, запобігання виникнення захворювань домашніх свиней африканською чумою та інших інфекційних хвороб тварин. Також ініційовано 4 звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України. Зверненням Тальнівської районної ради про недопущення зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення, внесено частку, що Верховною Радою України продовжено мораторій на продаж земель. Члени комісії пропонували посилити контроль за інвентаризацією земельних ділянок в районі, фінансуванням районних програм, які направлені на розвиток аграрного сектору. Депутати вирішилизвіт голови взяти до відома та запропонували винести на розгляд президії ісесії районної ради.

  Також було розглянуто 28 проектів рішень районної ради про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які розміщені в адмінмежах Мошурівської, Білашківської, Соколівоцької, Майданецької та Романівської сільських ради. Заслухавши інформацію щодо даних технічних документацій начальника Відділу у Тальнівському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Геннадія Сикалова, члени комісії  надали позитивний висновок та запропонували винести дані технічні документації на розгляд президії і сесії районної ради. Також Геннадій Сикалов проінформував про значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів, інших земель несільськогосподарського призначення та порядок його застосування. Комісією інформацію Сикалова Г.А. взято до відома та подальшого врахування в роботі.

  Про Програму підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів у Тальнівському районі на період 2016-2017 років інформував голова постійної комісії Анатолій Ковальов. За наслідками обговорення, комісією запропоновано районній державній адміністрації надати інформацію про стан її виконання та внести пропозиції щодо подальшого використання в зв’язку із завершенням її дії.

  В обговоренні питань, винесених на розгляд комісії, взяли активну участь депутати Анатолій Ковальов, Валерій Коваль, Сергій Мельниченко, Лариса Коваль.    

Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись