Засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів

 12 березня 2020 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів, яке проводив голова комісії  Анатолій Ковальов.

 В роботі комісії взяли участь начальник відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації  Віталій Захарчук та Майданецький сільський голова Михайло Капериз.

 Постійною комісією розглянуто, підтримано та запропоновано винести на розгляд президії та сесії районної ради проекти рішень районної ради: про хід виконання Програми розвитку молочного скотарства особистих селянських господарств Тальнівського району на 2011-2020 рокита про звернення депутатів Тальнівської районної ради до Президента України, Верховної Ради України щодо недопущення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення.

 Розглянуто лист Майданецької сільської ради про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів села Майданецьке та селища Новомайданецьке Майданецької сільської ради. При надходженні пакету документів дане питання буде розглянуте на наступному засіданні постійної комісії.

 Члени постійної комісії заслухали хід виконання програми з охорони і підвищення родючості грунтів Тальнівського району «Родючість 2017-2020».

 Також було розглянуто питання підтримки рішення Кам’янської районної ради від 28.02.2020 № 53-17/УІІ «Про звернення депутатів Кам’янської районної ради  до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо перегляду запроваджених правил нормативно-грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення у 2018 році». Дане рішення не було підтримане членами комісії та запропоновано звернутися із відповідним листом до Кам’янської районної ради.

 Крім цього, членами комісії розглянутолист жителя села Новомайданецьке щодо неналежного санітарного утримання будинку та прилеглої території ПРАТ «НОВО-МАЙДАНЕЦЬКЕ» (керівник Мегей Олександр Васильович). Запропоновано звернутися до Мегея О.В. привести у належний санітарний стан будинок, який розташований по вул. Польовій в с. Новомайданецькому та територію біля нього.

  В роботі комісії взяли активну участь члени комісії Сергій Мельниченко,  Микола  Слободяник, Лариса Коваль.   

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись