Засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів

  04 грудня 2018 року відбулося чергове засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів.

  В роботі комісії взяли участь голова районної ради Валентина Любомська та начальник Відділу Держгеокадастру в Тальнівському районі Геннадій Сикалов.

  Постійною комісією розглянуто, підтримано та запропоновано винести на розгляд президії та сесії 2 питання про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в адмінмежах населених пунктів Лісівської та Мошурівської сільських рад. Заслухано звіт голови районної ради про діяльність з січня по грудень 2018 року.

  Також присутні ознайомилися із листом Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру про цільове використання коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, для проведення заходів, передбачених статтею 209 Земельного кодексу України. Цільове використання  цих коштів дасть змогу комплексно вирішувати проблеми охорони земель.

  В роботі комісії взяли активну участь голова районної ради Любомська Валентина Олександрівна та члени комісіїСлободяник Микола Архипович, Коваль Валерій Дмитрович, Коваль Лариса Вікторівна.    

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись