Засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку

   30 серпня 2017 року  відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів, яке проводив її голова Скіченко Микола Дмитрович. В роботі комісії взяли участь голова районної ради Любомська Валентина Олександрівна, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Карпук Віталій Петрович, заступник начальника Відділу у Тальнівському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Руденко Леся Миколаївна, начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Захарчук Віталій Володимирович.

  На засіданні комісії було розглянуто такі питання порядку денного: заслухано інформацію про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району, розглянуто пропозиції щодо внесення змін до районної програми утилізації непридатних, заборонених до використання та невідомих пестицидів та проінформовано про хід виконання Програми стабілізації та розвитку галузі тваринництва в Тальнівському районі на 2011-2020 роки. З означених питань доповідав заступник начальника управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Сухонос Анатолій Григорович. За наслідками обговорення даних питань комісією було прийнято рішення винести їх на розгляд сесії районної ради.

  Крім того, на засідані комісії розглянуто проекти рішень про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок. З даного питання доповідала заступник начальника Відділу у Тальнівському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Руденко Леся Миколаївна. За наслідками розгляду технічних документацій, дві по ТОВ «Об’єднана сільськогосподарська компанія», ПрАТ «ВФ Україна» та ТОВ «Айова», надано позитивні висновки та запропоновано винести їх на розгляд сесії районної ради. Щодо чотирьох технічних документацій прийнято рішення повторно винести на розгляд наступного засідання комісії з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів.

  В роботі комісії взяли активну участь депутати Скіченко Микола Дмитрович, Коваль Валерій Дмитрович, Слободяник Микола Архипович, Мельниченко Сергій Васильович та Терещук Іван Кіндратович.    

Виконавчий апарат районної ради        

Повернутись