Засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку

   27 квітня 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів, яке проводив її голова Скіченко Микола Дмитрович. В роботі комісії взяли участь - заступник начальника відділу Держгеокадастру в Тальнівському районі Руденко Л. М..

  На засіданні комісії було обговорено проекти рішень районної ради із затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки трьох земельних ділянок для сільськогосподарського виробництва та одна для рибогосподарських потреб. По всіх проектах надано позитивні висновки та запропоновано винести їх на розгляд президії та сесії районної ради.

  Крім того, комісією було обговорено звернення депутатів Монастирищенської районної ради, представників профільних аграрних асоціацій та депутата Тальнівської районної ради Ковальова А.К. щодо заборони запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення на сучасному етапі та забезпечення права розпоряджатися землями в адмінмежах місцевих рад їх територіальним громадам. Комісією було вирішено підтримати зазначені у даних зверненнях питання та запропоновано винести їх на розгляд президії та сесії районної ради Звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо заборони запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення на сучасному етапі та забезпечення права розпоряджатися землями в адмінмежах місцевих рад  територіальним громадам .

  В роботі комісії взяли активну участь депутати Скіченко Микола Дмитрович, Карпенко Олена Анатоліївна та Слободяник Микола Архипович.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись