Засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку

  24 жовтня 2017 відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів, яке провів секретар комісії Коваль Валерій Дмитрович. В роботі комісії взяв участь начальник Відділу у Тальнівському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Сикалов Геннадій Анатолійович.

  Розпочалось засідання з хвилини мовчання, якою депутати вшанували пам’ять депутата районної ради декількох скликань, голову комісії з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів Скіченка Миколу Дмитровича.

  На засіданні комісії було розглянуто  декілька питань порядку денного, зокрема це затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок загальною площею – 194,2661 га, що надані в оренду ТОВ «Айова», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які розташовані в адмінмежах Гордашівської сільської ради, за межами населеного пункту. Заслухавши інформацію з даного питання начальника Відділу у Тальнівському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Сикалова Геннадія Анатолійовича та фахівця із земельних та соціальних питань ТОВ «Айова» Осічнюк Валентину Дмитрівну, депутати вирішили надати позитивний висновок та запропонували винести дану технічну документацію на розгляд сесії районної ради.

  Також на засіданні постійної комісії депутати розглянули рішення Черкаської обласної ради: від 08.09.2017 №16-20/VII«Про обласну програму боротьби з амброзією полинолистою у Черкаській області на 2017-2021 роки»; від 08.09.2017 №16-19/VII«Про обласну програму запобігання виникненню захворювань  домашніх свиней африканською чумою та інших інфекційних хвороб тварин, утворення резервного фонду матеріально-технічних засобів на випадок виникнення вогнища захворювання» та Про внесення змін до рішення обласної ради від 03.06.2016 №5-2/VII«Про обласну програму охорони навколишнього середовища на 2016- 2020 роки».

   В роботі комісії взяли активну участь депутати Слободяник Микола Архипович, Мельниченко Сергій Васильович та Коваль Валерій Дмитрович.    

Виконавчий апарат районної ради.

 

Повернутись