Засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку

   23 травня 2016 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів, яке проводив голова комісії Скіченко М.Д. Перше питання порядку денного засідання комісії «Про лист голови СВК «Веселий Кут» Стеценка І.В.» було розглянуто спільно з постійною комісією районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності (голова Танцюра В.В.) за участю депутата районної ради Мельниченка С.В., депутата Веселокутської сільської ради, голови СВК «Веселий Кут» Стеценка І.В., Веселокутського сільського голови Козаченка П.О., начальника відділу Держгеокадастру у Тальнівському районі Сикалова Г.А. та винесене відповідне рішення.

   Після цього комісією за участю сільських голів сіл Вишнопіль, Корсунка та Лісове розглянуто ряд питань про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

   Про виконання програми забезпечення потреби району у продовольчому зерні на 2009-2015 роки проінформував членів комісії начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Захарчук В.В.

   Активну участь при розгляді зазначених питань взяли депутати районної ради Мовчан В.П., Скіченко М.Д., Слободяник М.А.

  За результатами розгляду проектів рішень комісією надано відповідні висновки та пропозиції і запропоновано винести їх на сесію районної ради. 

   Крім того, на спільному засіданні  всіх постійних комісій було заслухано звіт голови районної державної адміністрації Клименка Василя Петровича про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району, здійснення делегованих районною радою повноважень. 

Повернутись