Засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку

   21 грудня 2016 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів, яке проводив її голова Скіченко М.Д., за участю голови районної ради Любомської В.О., сільських голів сіл Гордашівка, Заліське, Кобринова-Гребля, Легедзине, Лісове, Лоташеве, Тальянки та в.о. Глибочківского сільського голови.

 На засіданні комісії обговорено проекти рішень районної ради із затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки 55-и земельних ділянок, по 54-х надано позитивні висновки та запропоновано винести їх на розгляд сесії.

   Також на комісії розглянуто проект Програми з охорони і підвищення родючості грунтів Тальнівського району «Родючість 2016-2020», та запропоновано винести його на розгляд наступної сесії, виконання районної програми утилізації непридатних, заборонених до використання та невідомих пестицидів. З даних питань членів комісії інформував заступник начальника управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Сухонос А.Г.

   Крім цього, депутати затвердили план роботи постійної комісії на 2017 рік та розглянули проект рішення про виконання плану роботи районної ради за 2016 рік та затвердження плану роботи на 2017 рік.

   В роботі комісії взяли активну участь депутати Скіченко Микола Дмитрович, Слободяник Микола Архипович, Коваль Валерій Дмитрович та Терещук Іван Кіндратович.

Повернутись